Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek? Esküvő előtti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Esküvő előtti pánik? Én túlzom el? Hozzá mennétek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok négy éve van egy komoly kapcsolatom nagyon szépen sőt mesébe illően indult minden.1 éve megkérte a kezem a születésnapokon igent mondtam semmit sem szerettem volna jobban mint vele leélni az életem! Négy hónap múlva lesz az esküvőnk nagyon bizonytalan vagyok! Kb az eslő közös évünk elteltével volt rá eset hogy megütött én mindig az eset után elkönyveltem magamba hogy nem gondolta komolyan csak véletlen volt és mivel mindig nagyon megbánta én megbocsájtottam! Most utoljára kicsit nehezebben viselem nem tudom -tul tenni magam a dolgom! Én munkába indultunk mikor mondtam hogy nem tetszik hogy az anyukája uralkodik felettem* (azt mondta az anyja hogy olyan ruhát vehetek fel amit ő választ) azt mondta a párom hogy őt nem érdekli nekem nagyon rosszul esett indultunk ki a kocsiba és nem szóltam hozzá hiába ráncigált magához a munkatársunkat is mi visszük munkába épp ülünk be az autóba mikor kérdezi hogy haragszom e egyszer nem válaszoltam többször is megkérdezte és mondtani akartam hogy nem mikor oda fordultam hozzá szájba vágott miközben a kolléganőm hátul ült! A munkáig hallgattam nagyon fájt nem is testileg mintsem az hogy már mások előtt is megteszi nagyon elvagyok keseredve! Nem tudom mit csinàljak! Ő azt mondta mikor megüt nem emlékszik egyszerűen kiesik neki! Most nagyon ragaszkodik de bennem hatalmas seb lett!

2019. márc. 19. 21:38
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

Ne irjatok olyanokat, hogy lepjen ki ebbol a kapcsolatbol. Egy okos, ertelmes no, akinek van onbecsulese,mar az elso pofonnal kiadta volna ennek az elmebetegnek az utjat! Kulditek neki a hasznos valaszokat, o pedig itt vedi, hogy milyen csodalatos ember...Szepen maradjon csak vele es turje a testi fenyitest, ami idovel csak rosszabb lesz (lehet, hogy anyossal egyutt verik majd, ha nem azt a ruhat veszi fel, amit kinezett neki). Kerdezo,nyugodtan maradj a volegenyeddel, ha mar ennyire ostoba vagy, nem tudlak sajnalni.


31/n

2019. márc. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem mennék hozzá ilyen emberhez! Most csak pofon, holnap meg nekirepít a vitrines szekrénynek. Gyerek lesz, azt is megüti majd?! Az ilyen embeelrből simán kinézem, pláne, hogy mások előtt is siamám felképel!

Legyen eszed könyörgöm!!!

2019. márc. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Már nekem az is elég lenne, hogy meneküljek, ha anyós pajtás beleugatna, milyen ruhában esküdhetnék meg, nem, hogy még az, hogy megüssön a csávóm. Nem is egyszer, ha jól olvastam.


Ha ilyen nem normális mazochista vagy, aki attól fosik, hogy "úúúú, miccónak a faluban?", akkor házasodj csak meg ezzel a faxkalappal, t'án ha agyonver.


De ha egy kicsit is tartod valamire magadat, felbontod az eljegyzést, már ma!

2019. márc. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 Bence_ ***** válasza:
100%

Jézusom!

Elhiszem, hogy hihetetlen de le kéne zárnod ezt a kapcsolatot.

Aztán elmenni egy pszichológushoz és rendbe rakni magad.

Sajat magad bántod, hogy benne vagy, ő függ tőled csak úgy állítja be, hogy nélküle senki vagy mert fél.

2019. márc. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid tudják, hogy rendszeresen felpofoz?

Ennek ellenére szeretik?

Gondolom, faterod is veri a családot.

Neked erre van igényed: egy agresszív bunkó, aki rendesen meg tud ütni, és utána rendesen meg tud bas2ni. Menj hozzá! Egyszerűen nem érdemelsz jobbat.

Csak gyereket ne vállalj vele!

2019. márc. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
94%
Egy igazi ostoba, tanulatlan proli vagy, ennyi idősen mondjuk nem felnőttesdit kéne játszani, meg házasodni, hanem mondjuk fejlődni, meg tanulni, hogy legalább le tudj írni egy mondatot az anyanyelveden, amivel láthatóan komoly problémáid vannak. Tipikus suttyó vagy, az agresszív fasziddal együtt, úgy látszik ennyire igénytelen vagy, mind a saját életed, mind férfiak terén. Szánalmas.
2019. márc. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Egy buta liba vagy, mert egy ertelmes no az elso pofon utan otthagyja az ilyen ferfinak nevezett sz@rkupacot.

"Kulso szemmel jo ember",hat amikor majd eloszor fog hulyere verni majd akkor is mondogasd ezt es meg vedjed is.

Megerdemled a sorsod! Gyorsan menj hozza es kezd el szulni a gyerekeket neki, hogy meg bovuljon azon szemelyek szama aki verhet.

2019. márc. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

"Nem négy éve üt! Pofonokról beszélek! Az utóbbi 1 évbe engedte el a kezét!" - jaaaaa, hat akkor mindjart mas. Akkor az semmi. Nincs mirol beszelni.



TE TENYLEG ENNYİRE OSTOBA VAGY?!

2019. márc. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fizikai bántalmazást igényelnél, hogy felnyíljon végre a szemed?


Mit szeretnél megvárni?

Saját magad ellensége vagy?

2019. márc. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdezel, ha lesz.rod a válaszokat, és minden kommenteddel véded?

Akkor menj hozzá, élj boldogan, majd ver a gyerekeitek előtt, sőt végén őket is. Fenomenális kapcsolat lesz.

2019. márc. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!