Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek? Esküvő előtti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Esküvő előtti pánik? Én túlzom el? Hozzá mennétek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok négy éve van egy komoly kapcsolatom nagyon szépen sőt mesébe illően indult minden.1 éve megkérte a kezem a születésnapokon igent mondtam semmit sem szerettem volna jobban mint vele leélni az életem! Négy hónap múlva lesz az esküvőnk nagyon bizonytalan vagyok! Kb az eslő közös évünk elteltével volt rá eset hogy megütött én mindig az eset után elkönyveltem magamba hogy nem gondolta komolyan csak véletlen volt és mivel mindig nagyon megbánta én megbocsájtottam! Most utoljára kicsit nehezebben viselem nem tudom -tul tenni magam a dolgom! Én munkába indultunk mikor mondtam hogy nem tetszik hogy az anyukája uralkodik felettem* (azt mondta az anyja hogy olyan ruhát vehetek fel amit ő választ) azt mondta a párom hogy őt nem érdekli nekem nagyon rosszul esett indultunk ki a kocsiba és nem szóltam hozzá hiába ráncigált magához a munkatársunkat is mi visszük munkába épp ülünk be az autóba mikor kérdezi hogy haragszom e egyszer nem válaszoltam többször is megkérdezte és mondtani akartam hogy nem mikor oda fordultam hozzá szájba vágott miközben a kolléganőm hátul ült! A munkáig hallgattam nagyon fájt nem is testileg mintsem az hogy már mások előtt is megteszi nagyon elvagyok keseredve! Nem tudom mit csinàljak! Ő azt mondta mikor megüt nem emlékszik egyszerűen kiesik neki! Most nagyon ragaszkodik de bennem hatalmas seb lett!

2019. márc. 19. 21:38
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
72%
Ismered azt a mondást, hogy az asszony verve jó? Na pont ilyenekre mondják. Te már alázatosságra lettél nevelve. De ha neked ez így jó, akkor maradj szolgalelkű.
2019. márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Tehát téged az zavar, hogy most más előtt vert szájon, és nem titokban, ahogy eddig.

Eddig ott volt a látszat, hogy jó pasid van, normális, és mindenki irigyelni fog, hogy férjhez mész hozzá. Most pedig egyszerűen cikinek tartod, hogy megrepedt a cukormáz. A kolléganőd el fogja pletykálni, hogy csak egy agresszív állat a vőlegényed, és nem olyan szuper fogás, mint ahogy híreszteled.

Még most is itt győzködsz minket, hogy "amúgy" remek ember, szüleid is szeretik, nem is ver, minden rendben.

2019. márc. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
73%
Pihi van, ne etessétek a trollt, mert ez az, ekkora idióta nincs.
2019. márc. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

ezt neked kell eldöntened, de egy valamit ne felejts:

Az évek múlásával ez sosem lesz jobb. Ha már most van valami hibája, az sosem fog elmúlni, sőt, általában ezek erősödnek. Ha ezt te el tudod fogadni és így is vele akarod letölteni az életedet, akkor tedd azt

2019. márc. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem változtat, annak nem fáj eléggé. Majd fog kérdező, majd fog. De gyereket tényleg ne szülj, könyörgöm! Szerencsétlen nem tehetne arról, hogy az anyja egy idióta, az apja meg egy erőszakos barom. Ne tedd ki ennek, de komolyan. Az, hogy neked fáj a pici lelked, mert mások előtt üt, az a te bajod. Igazából akkor sem volt jobb, mikor titokban, a zárt ajtók mögött pofozgatott. Ellenben jogodban áll hülyének lenni, ezt a jogodat pedig addig gyakorolhatod, amíg jókat csattan (pardon).
2019. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék olyannal aki megüt, szóval abban a percben szakítottam volna.
2019. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

Külső szemmel jó ember, persze...


De te nem vagy külső szemlélő. Te vele élnél, ergo a valódi énjével, minden áldott nap.


A pofon is verés, érzelmi szinten még nagyobbat csattan.


Se fizikai, se mentális szinten nem bántunk senkit, pláne nem a szeretteinket. Főleg nem a házastársunkat, legyen az nő vagy férfi, erős vagy gyenge.

2019. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
A párod üt, ver, illetve nem áll ki melletted (anyós). Ez nem fog változni a jövőben, viszont ha neked ez így megfelel, akkor házasodj.
2019. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
86%

O jaj... mi egyszer nagyon csunyan osszevesztunk nem sokkal az eskuvo utan, en fel is pofoztam a ferjem (elgurult a gyogyszer), provokaltam, szinte "kertem a verest", de nem emelt kezet ram. Pedig a katonak allitolag ageresszivak :)))

Kerdezo, menekulj! Sz.rd le, hogy a szuleid szeretik-e vagy sem, nem oket fogja pofozgatni a kollegaid elott. A volegenyed egy kocsog.

2019. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

"Külső szemmel jó ember" A kolléganődet is megkérdezted erről? Mert ő pont külső szemlélő, meg mi is külső szemlélők vagyunk, érdekes módon mégis minden válaszadó szerint egy agresszív barom a párod.


Minek tetted fel a kérdést?

2019. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!