Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem horkolasa kikészít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem horkolasa kikészít, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve kezdett rá... becsukja a szemét és nem lehet meglenni mellette... én hülye meg száműzöm magam a nappaliba. Mar próbáltam hogy én alszok el előbb, de felkelek a horkolására... a műtét meg ugye nem is biztos hogy hatásos, füldugót is próbáltam, semmi sem jó....
2019. febr. 26. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem a műtét sokat javított a helyzeten, már csak szuszogok, de nő létemre úgy horkoltam, mint egy skandináv favágó :D

Vannak már orrtapaszok, én nem próbáltam, mert akkor még nem tudtam róla, de biztos kipróbáltam volna, mielőtt műttetem magam.

2019. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem is kikeszit a parom horkolasa, nalunk mar olyan, hogy alapbol ezert nem is alszunk egyutt. Ő atmegy a masik szobaba aludni, de annyira vekonyak a falak is, hogy onnan is athallatszik es még igy is felkelek rá..rohadt idegesito..
2019. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
szakítás! Hogy bírhatod ezt ki ! Tönkre teszed magad!
2019. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg van valami speckó orrcsipesz, arra keress rá :D.
2019. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Külön szobában alszunk mi is, kínszenvdés volt.
2019. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Kivizsgálás,és ha orvos úgy látja,műtét.A férjem is rettenetesen horkolt,nem lehetett mellette aludni,úgy,hogy a nappaliba aludt én meg az emeleten a tetőtérben csukott ajtónál is halottam...többször kértem menjen el megnézetni,hogy lehet-e tenni valamit...kb.fél-1 év különalvás után ,közöltem vele,hogy vagy elmegy dokihoz,v. elválok....szeretek vele aludni,még ha nem is összebújva alszunk.Elment,lézerrel megműtötték 1 hétig nagyon rossz volt neki,de visszaköltözött és azóta is együtt alszunk.Nem mondom,hogy csöndben van,de ég és föld a különbség,sőt,ha jobboldalára fordul a legtöbb esetben csönd van :-) 5 évvel ezelőtt műtötték neki...
2019. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor lehet az enyémnek is javasolt az orvosi kivizsgálás...


De ő csak akkor horkol, ha a jobb oldalán alszik. Ha a balra fordul, akkor nem. Ezáltal általában háttal alszunk egymásnak, de pont letojom, csak ne horkoljon végre. :D

2019. febr. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!