Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit vár el a férjem tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vár el a férjem tőlem?

Figyelt kérdés

A férjem nem szereti a családomat,minden egyes vita alkalmával elmondja,hogy miért,meg hogy az anyám milyen volt velem,és hogy nyissam ki a szemem. De én ezeken a dolgokon szeretnék túllépni már,mert van megbocsájtás is.De ő csak azt hajtja hogy nem kell elfelejteni semmit.De bezzeg ha neki van gondja az ő családjával akkor kis idő múlva ha rendeződik az már soha többé nem téma.


És ha én elmegyek anyámhoz,akkor folyton ki van akadva,nem mondja de mutatja. És mindig azt hajtja hogy én külön utakon járok. Nem tudom mit vár?Már akkor soha ne is beszéljek senkivel sem,ne találkozzak senkivel sem az én családomból és akkor végre leáll?



2019. febr. 4. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
El kéne fogadnia a Te döntesedet és bíznia benned. Ez lenne az alap.
2019. febr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Miért? Milyen volt anyád veled?
2019. febr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ehhez azért jó lenne tudni hogyan viselkedett veled anyád.Talân okkal nem akarja a férjed,hogy ennyire ápold vele a kapcsolatot.Lehet Te vagy a vak,és nem akarod észrevenni a nagy megbocsájtás közepette,hogy valójában semmi nem változott köztetek az anyáddal.
2019. febr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

az a lényeg,hogy amikor volt egy ellettársa akkor annyira nem tartottuk a kapcsolatot,és azt mondta a ferjem hogy undorító,hogy a szemembe jaj de szeretlek,de amikor meg eljövök hazulról,(csak ritkán tudok hazalátogatni)

akkor meg nem annyira beszélünk.

2019. febr. 4. 08:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk hasonlo a helyzet, mint anyammal mint a legjobb baratnommel. En azt csinalom, hogy arra beszelek meg talalkat amikor o dolgozik es amikor mar elment akkor megirom neki, h anyammal vagyok pl moziba, akkor o kiakad en meg leoltom, hogy o az edesanyam es attol mert o nem kedveli(egy full hulyeseg miatt amihez igazabol a paromnak semmi koze) en meg szeretem es talalkozom vele amikor csak idom engedi. Szeretem meg ezt leszamitva semmi gond vele de en nem vagyok olyan no aki azt csinalja amit mondanak neki.
2019. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Magával az elvárással vannak gondok.

Ismerősöm meg azert dobta ki a nőt mert az kevésbé jön ki az anyjával (az anyossal a nő)

Egy masik meg ugy beszél az exéről hogy rühellte hogy az anyja irányitja, aki bele is szol mindenbe, mai napig örül hogy elváltak

A pasikban en ezt nem is értem, eleve minek támasztanak elvárásokat. Kinek hiszik magukat? Forditva persze ha a nő várná el a jo kapcsolatot a parja es (a nő) anyja közt, vagy a parja es anyos(a ffi anyja)közt lazàbb köteléket, hogy ne az anyja befolyasolja a ffit, akkor az le van ejtve.

Mintha joga lenne egy pasinak pampogni.

2019. febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

*szoval amig a ffiak minden esetben ugy tartanak az anyjukkal vagy az anyossal kapcsolatot ahogy ők akarjàk, letojva a parjuk szavàt a dologban, addig a párjuknak ugyanezt meg akarjàk szabni hogy a nőnek milyen legyen a kapcsolata barmelyik felmenővel

Általanos az hogy a ffi vmi kiskirálynak hiszi magát.

2019. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A férjed hozzáállása nem helyén való. Menj a magad meggyőződése szerint. Nyugodt körülmények között add a tudtára, hogy az anyáddal úgy tartod a kapcsolatot, ahogy Te akarod, legyen szíves ezt tudomásul venni. Épp ő az az asszony, aki Téged a számára felnevelt! Mindezt csendes körülmények között közöljed. Ha felemeli a hangját, ne folytasd, mert fölösleges. Rosszabbodna (talán tartósra) a helyzet.
2019. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyan ez a helyzet.. Annyi különbséggel, hogy én a húgom miatt is kapom az agymosást meg az öcsém miatt is..

De mikor felhozom, hogy az ő apja milyen, mert ő sem normális, akkor meg azt kapom meg, hogy "a te apádról ne is beszéljünk, aki egy börtöntöltelék"

Én is látom, hogy sokszor kihasznál anyám, de ezzel nem tudok mit csinálni.. Attól még az anyám, segítenem kell neki..

Hugomat is tudom, hogy milyen, de amiket hugom csinált, az ellen sem tudok semmit tenni..

Az öcsémmel meg nem értem mi baja van, nálunk lakik, de mindenbe fizet! Reggel elmegy, este jön haza.. És amikor tesóm megkérdezi, hogy mi baja van vele, akkor meg nem tud válaszolni.. Vagy azt mondja, hogy nem időbe adja oda a pénzt (1héttel később, mint kellene) de ezért ő nem érez hiányt.. Szóval néha már a sírás határán vagyok, mert nem értem miért kell bxszogatni olyan dologért, ami ellen nem tudok tenni.. Nem tehetek arról, hogy ilyen apám van.. Vagy ilyen anyám,hugom..

2019. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek semmi köze, ki hogyan viszonyul a családjához vagy családja egyes tagjaihoz. Kifejtheti véleményét ha úgy gondolja okkal teszi de ez minden. A végső döntés már nem az ő kezében van, ő csak elfogadja.

Ez alól szerintem kivétel az ha a párja családja az amúgy jó kapcsolatukba szól bele ill. azt szeretné befolyásolni, tönkretenni. Akkor természetesen rá is tartozik a dolog és joggal fogja a kapcsolatot védeni.

Természetesen itt egy jó kapcsolatról beszélek, mert ha esetleg valaki egy alkoholistával, bántalmazóval stb. van együtt akkor ott érthető ha a család szeretné ilyentől megvédeni azt akit szeretnek.

2019. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!