Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit akarhat a férjem tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a férjem tőlem, ha állítása szerint nem szeret?

Figyelt kérdés
Férjem 14 év után,azt mondta vége a kapcsolatunknak,mert nem szerelmes belém.Eltelt 2 hónap,és közölte velem,hogy jól nézek ki,de nem akar tőlem semmit.Aztán megint beszélgettünk,és megmutatta mit vett a gyereknek és nekem,mert ő külföldön dolgozik,agusztus közepén jön haza 3 hétre.El szeretne vinni vacsorázni,és hárman elmenni nyaralni.És úgyszólít,hogy"anya"és a telefonjába is így vagyok benne,még mindig.

2017. júl. 21. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

lehet sokminden.

- megbanta es visszaszivna/csinalna

- nem banta meg de azert mert nem szerelmes meg szeret es lehet hogy ujra beled akar szeretni

- jo apa akar maradni, es ezert torekszik a jo viszonyra veled is

- bucsuajandeknak szanja


de ezt leginkabb csak o tudna eondani. de az is lehet hogy o maga se tudja meg teljesen mit is akar

2017. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

attól, mert nem akarja már a kapcsolatot bunkónak kellene lennie veled?


olvass utána a szeretetnyelveknek


lehet vége a kapcsolatnak, de még a gyerek érdekeit szem előtt tarthatja, meg veled is bánhat jól...

de talán megbánta amit mondott és rájött téged szeret


te mit akarsz most tőle?

2017. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a volt férjem rendszeresen vesz ajándékot nekem is amikor hazajön (ő is külföldön dolgozik) és együtt járunk nyaralni. Sőt, az idén éppen nála nyaraltunk kint. De egyikünk sem kezdené már előről, tehát mindez nem jelent semmit. Barátok vagyunk, szeretjük egymást mint barát, szerintem ez a normális.
2017. júl. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem akarok bunkó lenni, de ismerek egy pasit, akinek a volt felesége még ma is "Anya"-ként van a telefonjában, pedig fűvel-fával csalta már a házasság alatt is.

Attól még néha elvitte kirándulni, meglepiket vitt neki. Nem jelent semmit.

2017. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmit különös nincs a viselkedésében. Tök átlag. Sok mindenki jól néz ki, még sem akar mindenkivel kezdeni az ember. Nekem az alapban fura, ha házastársak anyának, apának szólítják egymást,de az a gyerek miatt van, van közös gyermek, akkor ezen mi a fura? Nyaralás, közös program, az minden párnál van normális esetben, akiknél kicsi a gyerek. Akkor is ha új párja van. Akkor lehet nem 2 hetes nyaralás, de egy hosszú hétvége miért is ne? Gyerektől nem válik senki és attól még kell neki Apa is, anya is.
2017. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezeket ne vedd jelnek, mert nem azok. Semmiségek, és teljesen normális dolgok, baráti viszonyban is. Megmondta nem akar semmi, akkor ne reménykedj, különben sem a semmin mentetek szét, mert olyan nincs. Gyereknek sem lenne az. Az jó, ha együtt csináltok programokat a gyerekkel, az kell a gyerkőcnek, de újra egy fedél alatt, az nem hiszem.
2017. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazatok van,mert itt mindenki barátságról beszél,de hagy kérdezzem már meg te barátságból veszel egy,100.00ft-os órát?Egy gyerekünk van és 12 éves
2017. júl. 21. 14:49
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyit keres. Én e-book olvasót kaptam tőle pl. mert imádok olvasni. És nem keresi agyon magát.
2017. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
valakivel félrekúrt de aztán nem lett belőle semmi. Ha külföldön van és csak ritkán talákoztok akkor félrekúrás nélkül is el tud hidegülni. Ha nem sikerült abban megegyezni, hogy együtt mozogjatok, akkor semmin ne csodálkozz.
2017. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A problema ott van ,,anya,, nem szerelmem dragam eletem szeretom kedvesem hanme ,,anya,, anyat nem dugjak anya vacsorat foz es gyereket nevel.

Tuti kulfoldon ott a maca draga kedves malackaja akivel agyba bujik

2017. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!