Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit akarhat a férjem tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a férjem tőlem, ha állítása szerint nem szeret?

Figyelt kérdés
Férjem 14 év után,azt mondta vége a kapcsolatunknak,mert nem szerelmes belém.Eltelt 2 hónap,és közölte velem,hogy jól nézek ki,de nem akar tőlem semmit.Aztán megint beszélgettünk,és megmutatta mit vett a gyereknek és nekem,mert ő külföldön dolgozik,agusztus közepén jön haza 3 hétre.El szeretne vinni vacsorázni,és hárman elmenni nyaralni.És úgyszólít,hogy"anya"és a telefonjába is így vagyok benne,még mindig.

2017. júl. 21. 09:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha van pénze, miért ne vehetne drága ajàndékot a gyereke anyjának. Az, hogy van közös gyerek, az a kettőtök szetelmi életét nem befolyásolja. Az egy másik dolog, viszon tisztelhet ezért, jó baràtok.tudtok lenni, az nem.azt jelenti kapcsolatban működtök, még akkor sem, ha néha összejönnétek szexelnei, az még nem szerelem. Szerintem ne magyaràzz ebbe többet. Egy normális pasi aki kedveli a gyereke anyjàt, anyànak tart, a gyereket nézi, de ennyi. Társnak, szetelemre nem Téged.Fogadd el így, mert csak magaddal, de főleg a gyerekkel cseszel ki.
2017. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyik haverom bebútorozta az exe lakását a gyerek miatt.Sok közöz program. Jóban vannak, sokat segít neki,pl nagybevásàrlàs, de soha, de soha nem kellene neki többet, mint társ.
2017. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!