Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit vár még el a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vár még el a férjem?

Figyelt kérdés

Állandóan azt vágja a fejemhez, hogy én csak fekszem mint egy darab fa szex közben. Holott mindig van orál, váltogatjuk a pózokat. Nem játszom meg magam, hogy elmentem. És alig lett vége, már nyúz, hogy második kör is legyen. De nekem már másodszor nem jó. És nem érti meg, megsértődik.

De mikor megkérdezem, hogy akkor mit vár el tőlem, nem tud rá választ adni. Csak az hajtogatja, hogy én csak hagyom magam.


2019. jan. 25. 23:20
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
De, ott vagyok, élvezem. Csak ő gyorsan elmegy, ezért én igyekszem, de nekem meg lassabban megy. És az már nem olyan.
2019. jan. 26. 00:00
 12/30 anonim ***** válasza:
90%
#8as, te tuti pasi vagy es borzasztó a hozzáállásod. Hogy lenne az utololsóma számára, mikor szexel vele, odateszi magát, nem színészkedik és így is kvázi megkapja, hogy nem csinál semmit !!?
2019. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Megoldhatnátok úgy hogy első alkalommal csak orálisan vagy kézzel elégíted ki és csak másodjára esne neked. Persze mindezt változatos módokon, megbeszélve egymással hogy mit szeretne, miről fantáziál es hogy te mit szeretnél.
2019. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Megpróbáltuk így is. Utána meg nem volt olyan kemény, volt, hogy nem állt fel rendesen.
2019. jan. 26. 00:03
 15/30 anonim ***** válasza:
93%

Több igénye van a szexre mint neked, ez probléma.

Ez a hormonális változás amit említettél nem kezelhető?

Amugy nyilvánvaló, hogy ilyen stílusban ahogy ő előadja magát egyetlen nővel sem lehetne bánni. Ha gondja van azt értelmesen és kedvesen is el lehetne mondani.

2019. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Igen,ő minden nap, egy nap többször is csinálná. Nekem elég heti egy vagy kettő.
2019. jan. 26. 00:04
 17/30 anonim ***** válasza:
16%

Ő is látja, érzi hogy élvezed? Egyértelműen érzi, látja, hogy elmentél, vagy csak mondod neki?

Ha egy percnél többet bír, akkor nem gyors. Max a nők szerint. Ne hagyd, hogy elélvezzen, próbáld elhúzni neki jó sokáig. De ha szándékosan sietteti magát, akkor nem sok mindent tehetsz. Vagy ne engedd neki a behatolást, csak percekkel később. Még az is lehet, hogy jobban érezné magát, ha te diktálnál, és parancsolnád, neki, hogy mit csináljon. Ami először csak a te élvezetedről szólna, és ő csak azután jöhetne....

2019. jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
95%

Ez komoly kompatibilitási probléma. Ehhez kell tolerancia és megértés rengeteg mindkét fél részéről.


Látsz esélyt arra hogy ez a részedről elmozduljon abba az irányba hogy több legyen a szex, van erre egészségügyileg esély, szándék a részedről?


Lenne kompromisszum ?


Mi lenne a te javaslatod a férjed részére?


Nem lehetséges hogy azért nem kívánd a szexet mert ő nem jól csinálja, kiveszett az érzékiség az érzelem, és a szenvedély a részéről?

2019. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%

Kis szünet után sem áll neki rendesen? Azt nem mondom, hogy vegyen be valami cuccot, mert az meg kínzás lenne neked, ha órákig reszelned kéne, ahogy neki is, hogy neked elég volt, ő meg még áll órákig, mint a gerely.

32/f

2019. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Hát már évek óta nincs, hogy csak úgy megpuszil, vagy megcsókol. Átölelni sem igazán szokott. Illetve most már én sem. Évek alatt átálltam erre az üzemmódra és most már nekem sincs rá igényem.

Voltunk most kettesben hétvégézni. Neki nem tetszett, mert nem volt folyamatosan, állandóan szex. Megerőltettem magam, nem utasítottam vissza, együtt voltunk másfél nap alatt többször is. Az utolsónál annyira fájt a fejem, azt sem tudtam, fiú vagyok vagy lány. De lefeküdtem vele, mert ő szerette volna. Erre is azt kaptam, hogy szar volt, mert én csak feküdtem, mint egy fa.

Múltkor kérdeztem, szeret e még, de gyorsan elterelte a témát.

2019. jan. 26. 00:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!