Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ül ilyen magas lovon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ül ilyen magas lovon? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kiderült a férjem összejött egy éve egy nővel. Kiderült hogy a hölgy csak 20 éves,de kb 30 nak néz ki.... Van lakása autója. A párom közölte h ő jön én cuccolok ki,kapok x időt h eltakarodjak,ti ezt benyelnétek,miközben a ház ahol éltek a ti örökségetek,ilyenkor az ügyvéd tehet valamit h ez ne legyen közös vagyon,és csak így nem dobhat utcára senkit 15 év után a kedves férje? :(

A nő már pöffeszkedik itt,és magas lóról beszél h útba vagyok,és h neki 20 évesen autója lakása van többet ér nálam,de azt kiadja és ide költözik én meg szedjem a mótyómat mielőbb mert nem sokáig tűri a képem a házában.. :( A férjem meg is ütött mikor mondtam hogy ez nem a kis hölgy háza én örököltem a Nagypapámtól..

:(

Hova fordulhatok? Nem kamu,segítség kéne mert megörülök hogy egy taknyos 20 éves műhajú kislány kidob a saját örökségemből. :/


2019. jan. 8. 18:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ostobaság, ezt nem teheti meg, azonnal ügyvédhez kell fordulnod.
2019. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hívj rendőrt, magánlaksértés ha ez így van! Ki kell penderíteni mindkettőt a házból.
2019. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

Írtatok házasság előtt papírt arról hogy kié a ház? egyébként nem értek az ilyesmihez de ha jól tudom, ha a ház a házasság előtt is a te neveden volt, vagy a te nevedre lett íratva nem dobhat ki. De nem akarok hülyeséget írni.

NE HAGYD MAGAD!! Fogadj jó ügyvédet, amit te örököltél nehogy már más vigye el. Akár férj, akár más.

2019. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a két választ. :(
2019. jan. 8. 18:47
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Te neveden van az ingatlan és bizonyíthatóan örökölted? Azonnal ügyvéd!!!
2019. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Papa anno a nevem íratta a haszonélvezettel együtt. És akkor is mondta h ne menjek hozzá a trógerhez mert nem jo ember.. Csak szerelmes voltam, bár hallgattam volna az öregre.. :(
2019. jan. 8. 18:49
 7/28 anonim ***** válasza:
42%

"A nő már pöffeszkedik itt,és magas lóról beszél h útba vagyok,és h neki 20 évesen autója lakása van többet ér nálam..."


Ezt imádom a mai világban, hogy ennyire ember- és belsőközpontú. Szinte már-már meg is hatódtam. Ja, nem :D

2019. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a neveden van a ház, akkor lecserélteted a zárat, a cuccait meg összepakolod, és az ügyvéded meg pár kigyúrtabb haverod jelenlétében előre egyeztetett időpontban átveheti. 😎😎😎
2019. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Ha a házasság előtt lett a tiéd a ház akkor a férjednek nincs köze hozzá. Így ahogy írtam hívhatsz rendőrt, ők teszik a dolgukat. Az ügyvédre ebben az esetben nincs szükség.
2019. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te neveden van semmit nem tehet. Dobd ki.
2019. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!