Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek - a férjem tanul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek - a férjem tanul a házasságunk helyett?

Figyelt kérdés
5 diplomája van, doktorija, felsőfokon beszél több nyelven, nanodegree kurzusokat végez - ez oké. De most matematikussá akarja magát képezni egy külföldi egyetemen! 😱 Sokszor estére már olyan fáradt, h szexelni sincs ereje - de ez nekem létszükséglet. Sztem mániákus 😳 - mit tegyek h visszakapjam?
2018. dec. 9. 11:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
És hányszor fordul elő, hogy nincs szex emiatt? Mennyi lenne az igényed?
2018. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Napi 1 lenne az igényem, de mivel a külföldi munkája miatt leredukálódik a közös esték száma 3-ra, így heti 1 szex marad, mert a többin túl fáradt vagy dolgoznia/tanulnia kell.

Amúgy van amikor a külön töltött időben tanul (nagyrészt) - csak akkor meg a munkája/óráira való készülés torlódik fel a közös időnk kárára.

2018. dec. 9. 12:24
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ő akar lenni A KÖNYVTÁROS. Vagy talán már most az:) Nem szokott dzsungelsár lenni a cipőjén?


Nyíltan beszélj vele. Minden függőség káros, a tudásszomj is.


Szerintem valami brutál önbizalomhiánya lehet, ha ennyire fontos neki a diploma. tanulni úgy is lehet, hogy nem szerez papírt, de neki ez fontos. Kezeltesse a dolgot szakemberrel.


Csendben megjegyzem, hogy az én apám akkor kezdett tömegesen diplomákat szerezni és doktorálni, mikor nem tudta abbahagyni az egyetemi bulizásokat. Még tanítani is visszajár, hogy az "elveszett" fiatalságát és a fiatal lányok csodálatát hajszolja.


Remélem nálatok nem ez van, mert egyetemen két dolgot lehet keresni férfiként. Tudást és lányokat.

2018. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
A mi hazasságunk ráment a 3.diplomára.Nem a tanulásról szólt, hanem egyetemista lánykák hajkurászásáról.
2018. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

mik derülnek ki :(

egyik szomorúbb, mint a másik válasz, amit leírtatok...

2018. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Akkor 3 év elteltével egy kis update a kedves egybegyűlteknek a férj részéről. A matek szakról ugyan átmentem egy másik szakra azóta, ahol 1 év múlva végzek, de az átképzésem máris sikeres volt. Közel 50 évesen kelendőbb vagyok a munkaerőpiacon, mint valaha. Szó szerint napi szinten jönnek a megkeresések linkedinen, mobiltelefonon, nagy multiktól ajánlanak munkát mindenfelé Európában. Úgy kaptam egyszerre két munkát is, hogy egyikre sem pályáztam. Ugyancsak az átképzésnek köszönhetően végleg home office-ra váltottam (IT-re váltottam és otthon programozgatok), így az sem igaz, hogy ne lenne egyetem mellett több időm a feleségemre és családomra. Nem, nem hajkurászok egyetemista lányokat, és nincs elegem a feleségemből sem. Egyszerűen van az a helyzet, amikor az embernek lépnie kell, ha releváns akar maradni a munkaerőpiacon. Nem olyan egyszerű 50 év felett munkát találni és munkahelyet megtartani. Szerintem becsülendő, ha veszi valaki a fáradságot és tesz valamit azért, hogy a családja biztonságban lehessen a rákövetkező 20 évben is.


Azért a sok rosszindulatú komment elgondolkodtató.

2022. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Újabb update még másfél év elteltével. Ma leadtam az utolsó dolgozatomat, így a mai napon befejeztem az egyetemet. Nagyon kemény 4 év van mögöttem (mögöttünk), a család is jócskán kivette ebből a részét, amit köszönök Neked is, Kérdező. 😍


Nem ismétlem el, amit fentebb mondtam. Nagyon örülök, hogy végigcsináltam, és már most nagyon hasznos a tudás is, amit ott szereztem, meg a papír is, amit hamarosan adnak. Egyszerűen van, hogy az embernek upgrade-elnie kell magát, és ha csak annyi eredménye van az egyetemnek, hogy (1) folyamatosan lesz jól fizető munkám a következő 20 évben (2) sokat vagyok home office-ban (3) jobban érzem magam a bőrömben – akkor már megérte.


Ez a napi 1 szex viszont jól hangzik Kérdező, állok rendelkezésedre ezentúl. 🦄💘🐴

2023. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!