Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, hogyan döntsek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
A férjemet szeretem, tisztelem, mert nagyon jó ember. De a szex nem jó vele. Nem kívánom igazán. Hiányzik a jó, szenvedélyes szex.
2018. dec. 2. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

1. Vele beszélj erről, hogy mi a gond és, hogy lehetne megoldani, vagy felpörgetni.

2. Ha vele nem megy, akkor szintén beszélj vele, hogy milyen megoldások jöhetnének szóba. (Esetleg nyílt kapcsolat, bár én ez ellen vagyok, és nem tartom jó dolognak.)

3. Békében szétmenni, és keresni olyat kivel működik a szex és minden más is.



(A megcsalás nem opció.)

2018. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A megcsalás nálam sem opció. Nem tudnám megcsalni, ahhoz szeretem és tisztelem. De szörnyű, hogy nem kívánom vele a szexet. Borzalmasan hiányzik az igazi, szenvedélyes szex.
2018. dec. 2. 22:49
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
El kellene gondolkodni miért nem kivánod. Mi nem müködik vagy müködött a kapcsolatban h ez ugy jelentkezik h nem kívánod. Esetleg a te múltadban történt valami ami okozott egy rossz beidegződést ami most a kapcsolatodat rontja
2018. dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

De szörnyű, hogy nem kívánom vele a szexet. Borzalmasan hiányzik az igazi, szenvedélyes szex.


Ez az első szint,vagy inkább a második

Előbb vagy utóbb,de meg fogod csalni

2018. dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Miért mentél akkor hozzá? Főleg ha régen is ilyen volt. Ha nem akkor csak simán meguntad vele a szexet és nem vonzódsz már hozzá.
2018. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit mondj már több infót, kérdező! Sosem volt jó vele a szex? Vagy régen működött? Van ötleted, hogy mikor és miért változott ez meg? Lehet, hogy még van esély rá, hogy visszahozzátok a szenvedélyt, de ebben nem idegenek fognak segíteni a neten, hanem a férjeddel kell leülni őszintén beszélni :)
2018. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok!

Kb 1 eve kezdodott

Elkezett zavarni nagyon sok rossz tulajdonsaga.

Ami eddig evekig nem tunt fel.Szeretnenk majd babat.

En huzom az idot.Nem tudom mi van velem.

Talan tuuuuul gyerekesnek tartom.Nagyon felos,visszahudozo ember,2öt nem mer szolni,meg magat sem vedi meg....

Eleinte ez fogott meg benne,de aztan elbizonytalanodtam

Egy ferfira vagyom.Aki leteper,aki kivan,akivel orakig lehet szeretkezni.

Az a furcsa h regebben napi szinten igenyeltem.

A ferejm heti 2-3 szor.

Most ott tartunk h heti 1.Ha a ferjem kezdemenyezi semmi kedvem

hozza.Lefekszunk de nem elvezem.

Szeretem,tisztelem,es sose csaltam meg.

Szeretnem a gyermekem apjanak de valami megis hianyzik!

Sajnos a ferjemmel nem tudok kommunikalni mert makacs ember.

Hamar ideges lesz ha ugy gondolja sarokba szoritom valamivel.

Szexrol beszelni vele?

Pl dragam kicsit lapos a szex dobjuk mar fel! -áh!

Elobb v utobb megkell hoznom a dontest

Ahogy neked is. Maradunj egy langyi boldogtalan hazassagban

vagy lépünk és merünk és talán boldogan élunk.

Sokaig vartam de erzem es tudom dontenem kell.

Ahogy neked is

2018. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Beszélgess erről vele, irányítsd Te a szexet, szerintem házasságban, főleg ha van gyerek és már rég házasok vagytok akkor megszok egy stílust és azt hiszi te sem akarsz változatos lenni. Nincs idő sok helyen szenvedélyes szexre. Légy vele őszinte max picit megbántod de hátha váltpztat
2018. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján vannak ötleteim - hogy mik lehetnek a gondok , ha érdekel akkor írj privátban és megbeszélhetjük.
2018. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, csak férfiként. Nem nagyon van kivel beszélni erről. Neki nem akarom mondani, mert megbántanám, de nem tesz túl sokat azért, hogy formában maradjon. Szerintem nagyon sokan vannak ilyen helyzetben és a legtöbben soha nem lépnek ki belőle. Én sem. Eddig legalább is.
2018. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!