Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy történhet ilyesmi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történhet ilyesmi? Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Jól megfontolt, több éves kapcsolat, együttélés és utána házasság, vagy néhány hónap ismerettség után házasság és gyerekvállalás?


Kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Én nem akarok úgy tenni, mintha az utóbbi normális lenne. Modnjuk én a néhány hónap utáni összeköltözést sem preferálom, de a gyerekvállalást meg házasságot főleg nem!


Mitől lehet ez? A CSOK nyomása? Ennyire úgy érzik a 25-30 évesek hogy kifutnak az időből?

Vagy én avgyok maradi és mindenki foglalkozzon a saját dolgával? Ez azért szerintem nem így van, és ebben az esetben nekem az egyik régi barátnőmet akivel már nem vagyunk olyan közel egymáshoz- érinti a dolog.


Februárban jöttek össze, a csaj 24 évesen szűz volt, a pasit nem is ismerjük. Mindig halogatta hogy majd bemutatja, de nem került rá alkalom. Most meg bejelenti hogy házasság meg baba. WTF? Így elcsavarta a fejét a pasas? Soha nem piszkáltuk hogy legyen valakije minden áron. Sőt, ha lett neki valaki komolyabbnak tűnő, akkor örültünk neki.


Szerintetek?


2018. nov. 26. 14:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb a kockázat a gyors lépéseknél. De ugyanakkor több ellenpéldáról, évtizedekig tartó kapcsolatról is tudok
2018. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!