Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szuper házasság, megbízható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuper házasság, megbízható férj, de hideg hálószoba?

Figyelt kérdés

Kívülről minden szép, a felek nem gazdagok de jól megélnek, 2 dolgozó ember, a 30-as éveik elején, számíthatnak egymásra, soha nincs egy hangos szó, semmi káros szenvedély, szeretet van és béke..

DE! A hálószoba hideg, a férj "hibájából", a nő mindent bevetett már, pszichológusnál is voltak, aki a nőnek az elfogadást tanácsolta, de az nem tudja magában ennyivel lerendezni, a nőiessége eltűnőben van. A férfi szerint rendben van az, hogy havonta max 2x kezdeményez, ezen kívül még csak szóba sem kerülhet a szex.


Mit lehet ilyenkor tenni?



2018. nov. 21. 14:19
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
3-4 volt neki, az utolsó egy (állítólag) hisztigép, aki nem akart vele lefeküdni, viszont mindig veszekedett vele. A csaj dobta. Lehet ez a kulcs?
2018. nov. 21. 16:13
 22/32 Bence_ ***** válasza:
86%

Akkor hajtott mert meg akart szerezni, ez csak egy ötlet.

Ez olyan mintha csak nagyon keveset kapnál inni, szomjas leszel végig.

Tönkre tesz, rossz a vissza utasítás, rombolod a női mivoltod.

2018. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
De minek akár valaki valakit megszerezni ha nem tekint rá nőnént? Főznimosnitakarítani majd minden nő tud.
2018. nov. 21. 16:26
 24/32 Bence_ ***** válasza:
83%

Erre ő tudja a választ! 😊

Azt tudom, hogy így élni nagyon rossz és a legnagyobb marhaság saját magunkat beleerőszakolni valamibe.

2018. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Bence_ ***** válasza:
86%

A másik, hogy tök 8 ő mit akar, legyél fontos magadnak! Neked így jó?

Én nagyon szereltek de minden nap fejbe rúglak, velem maradsz?

Pedig én nagyon szeretlek!

2018. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
83%
Válás dolgot felhoznám,ha elenged akkor bele kell törődni. Viszont amire gondolok potencia zavar,gyógyszert akkor veszi be amikor kezdeményez.
2018. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
86%
Semmi baja nincs itt a férjnek. Egyszerűen Ő ilyen. Nem egyformák a férfiak. Valaki naponta, esetleg többször is. Más meg félévente. Válj el Kérdező, az eltérő libidó folyamatosan probléma lesz köztetek.
2018. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment mindenkinek a zöld!
2018. nov. 21. 19:41
 29/32 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, van egy kezecskéd, és vannak mű dolgok. (Csak az a baj, hogy ez sem oldaná meg, mert ha fizikailag meg is lenne a kielégülésed, de itt már lelki vonalon is nagyon neccesnek tűnik ez a házasság.)
2018. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt mondom, egy életünk van és abból kell kihozni a maximumot. Hasonló házasságban voltam pár évig. Aztán elég lett abból, hogy már már elhittem, hogy velem van baj, én tehetek róla és lelkileg egy roncs lettem. Én kiléptem, mert tisztában voltam vele, hogy az életem nem akarom elcseszni egy olyan ember mellett, akivel ennyire mások vagyunk. A mai napig egy nagyon jó embernek tartom, de mi nem illettunk össze.
2018. nov. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!