Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szuper házasság, megbízható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuper házasság, megbízható férj, de hideg hálószoba?

Figyelt kérdés

Kívülről minden szép, a felek nem gazdagok de jól megélnek, 2 dolgozó ember, a 30-as éveik elején, számíthatnak egymásra, soha nincs egy hangos szó, semmi káros szenvedély, szeretet van és béke..

DE! A hálószoba hideg, a férj "hibájából", a nő mindent bevetett már, pszichológusnál is voltak, aki a nőnek az elfogadást tanácsolta, de az nem tudja magában ennyivel lerendezni, a nőiessége eltűnőben van. A férfi szerint rendben van az, hogy havonta max 2x kezdeményez, ezen kívül még csak szóba sem kerülhet a szex.


Mit lehet ilyenkor tenni?



2018. nov. 21. 14:19
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen, egy ideig hetente 3-4x, majd lecsökkent, ezt követte a nőnél a depresszió, akkor már stagnált. Nem isznak/cigiznek, jól tartják magukat. Volt mindenféle kifogás már, csak nemrég bökte ki a férfi, hogy igazából neki ez így jó, holott látja, mennyire rossz a nőnek, noha az nem piszkálja érte, de nyilván érzi, tudja, hiszen beszéltek már erről.
2018. nov. 21. 14:38
 12/32 anonim ***** válasza:
67%

Nem egyszerű ez a dolog, én is nőként ugyanebben vagyok.

Igen folyamatosan azt mondogatom magamnak, hogy jó ez így, ki lehet bírni,de azért kattog rajta az agyam. Nekünk vannak gyerekeink és természetes, hogy magam elé helyezem őket, de a hálószoba mélyén éjszakánként csendben zokogok.

Ha ne lennék szituációban könnyen meg lehetne ezt a kérdést válaszolni, de így nehéz.

Van az a mondás, hogy mindenki azt az ibolyát szagolja amit szakított.....én most ezzel nyugtatom magam. Én akartam, vele terveztem, teremtettem, és ezt már nem lehet eldobni.

2018. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%
De hisz akkor ez nem szuper házasság 😃
2018. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
91%

Annyira szuper a házasság, hogy a te igényeid nem érdeklik, mert neki így jó.

Az annyira természetes, hogy ha egy nőnek nincs kedve szexelni, akkor szopjon... meg ha terhes, most szült, megvan neki, stb.

Miért nem ennyire természetes, hogy heti egyszer összebújtok, kicsit cirógat, puszilgat, és mondjuk egy vibrátorral vagy az ujjaival (le se merem írni, hogy a szájával...) eljuttat a csúcsra.

Jaaa, hát a férfiak így működnek. Ha nekik nincs rendszeresen kifacsarva a farka, akkor természetesen megcsal vagy elhagy.

De egy nővel siiiimááán meg lehet tenni, hogy kielégítetlenül hagyod évekig, mert amilyen hülye, úgyse fog elhagyni.

És az a szomorú, hogy te is bebizonyítottad, hogy ez így igaz.


Milyen tanácsot vársz?

Vegyél a neten viagrát, minden este egyet-kettőt keverj a vacsorájába, és várd a csodát.

2018. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Bence_ ***** válasza:
82%

Címmel ellentétben ez egy rossz, bántó, rontó kapcsolat, házasság!

Vagy rájon, hogy ezt mennyire szereti vagy végre odafigyel a saját igényeire, ezt lezárja és él egy olyan szabad életet ahol a vele kapcsolatban lévő emberek őtt erősítik!

2018. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Szóval ez az egy gond kiolthat minden jót idővel? Gondolom a férje nem lehet hatni.
2018. nov. 21. 15:28
 17/32 anonim ***** válasza:
96%

nekem bejönne egy ilyen pasi, aki nem baszogat folyton a szexszel.


ha neked nem jön be, válni kell.


szerintem eltérő a libidótok.


hiába mondják itt mások, h. szemét a férjed, amiért nem dufg meg hetente.


de neki ez kb. ugyanolyan tortúra lenne, mint neked nem dugni.


sztem lehet, h. aszexuális.


ha nem, akkor fel kell kutatni, mi változott meg.


kiánrándult belőled, valamiért testileg már taszítod?

2018. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
77%

nem lehet, hogy látens meleg? nem lehet, h. valójában a pasikat szereti, csak így maszkolja, hogy megházasodott?


biztos nincs szeretője nő vagy férfi?

2018. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Egyik sem ezek közül, olyan havonta azért "jelentkezik", nincs férise, nem meleg, tipikus kertvárosi férj típus.

Oké hogy ilyen, de akkor mi volt vele a kapcsolat elején? 🤔 Vagy csak megjátszotta?

2018. nov. 21. 15:41
 20/32 anonim ***** válasza:
92%

igen, simán megjászthatta.


jogilag hozzá tartotol, most már nem kell alakoskodnia.


mit tudsz az exeiről? hány csaja volt előtted?

2018. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!