Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érez más is úgy, mint én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez más is úgy, mint én?

Figyelt kérdés
19 éve vagyunk együtt a férjemmel. Szeretem, mint embert, rengeteget dolgozik értünk. De nincs láng, nem kívánom, mint férfit. Nem tudtam ezt neki elmagyarázni. Mondtam, éljünk tovább együtt és keressen valakit, akivel szexelhet, de nem akar. Nagyon sajnálom őt is és magamat is. Külön nem tudunk költözni, mert anyagilag nem tudjuk megoldani.
2018. nov. 17. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Éreztem az exemnél. Tett érte sokat, hogy otthagyjam. Nálam visszajött a láng, amit ő aztán mással mashol oltogatott. Egyoldalúan nem megy sajnos. A mostani párommal egész más es soha nem fogunk oda jutni mint az exszel.
2018. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

#1 soha ne mondd, hogy soha.



kérdező, sztem sokan vannak így, és ők is az anyagiak miatt esnek csapdába egy rossz házasságban.


nem hiszem, hogy attól boldogabb lennél, ha a férjednek szretője lenne, ő lehet, hogy kivirulna, beleszeretne, és kezdeményezné a válást.


tehát így is, úgy is sztem nektek nincs sok közös hátra.


ha szeretője lesz, előbb-utóbb lelkileg is kötődni fog hozzá, és lecserél majd rá.


inkább válj el.


ha van munkád, gondolom egy olcsóbb albérletet fenn tudsz tartani, ez nem állapot.

2018. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha amúgy hagy létezni, és nem cseszeget a szexeléssel, akkor évekig elélhettek még egymás mellett. Kár azonnal borítani mindent.
2018. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Próbáljatok ki új, izgalmas dolgokat a szexben. Meglátod ki fog gyúlladni az a láng.

Ahol egyszer tűz volt ott még lennie kell parázsnak.


Semmiképp ne rugd fel a házasságot, mással is csak ideig-óráig lesz érdekes a szex.

2018. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

előző vagyok

A szex csak egy dolog ahhoz hogy az ember képes legyen egy másik emberrel tartósan együttélni.

Nagyon sok kapcsolatom volt, most végre úgy néz ki hogy együtt tudunk élni. A legtöbb kapcsolatomban semmi baj nem volt a szexszel, voltak viszont más szempontok amik miatt nem tudtunk együtt élni.


Ezzel csak azt akarom mondani hogy ha minden egyéb OK akkor nagy hiba lenne felrúgni a házasságot. A szexen mindig lehet javítani. Ha semmiképp nem megy akkor szakemberrel.

2018. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!