Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még valaki aki így érez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki aki így érez?

Figyelt kérdés
A férjemmel eltávolodtunk ,részemröl menthetetlenül.A szétköltözés nem opció mert van egy 1,5 lányunk ,nem tudnék most megállni egyedül a lábamon a kicsi miatt.Nem is annyira fontos nekem egyébként a válás ,jobban örülnék ha lenne neki egy kapcsolata ,talán akkor nem lenne ilyen stresszes és köztünk emberi ,normális viszony lehetne.Tölem már sajnos nem kap meg semmit ,nincs köztünk testiség ezért is gondolom ,hogy ingerültebb.Én egyébként nem szeretnék új kapcsolatot legalább addig amíg nem tudok megállni a saját lábamon ,meg is vagyok nélküle ,nem izgat a dolog.Hogyan mondjam el ezt neki hogy ne sértödjön meg ?Nagyon beteges gondolatok ezek?Egyébként úgy látom neki rosszul esik ,hogy teljes mértékben elhidegültem töle ,de egy szalmaszálat keresztbe nem tenne a javulás èrdekében ,csak egyre utálatosabb.Pedig én nem vagyok vele undok ,csak kerülöm.
2016. jan. 15. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Az elhidegülés okát nem közölted. De ez egyébként egy normális mentalitás, elhidegültél tőle, frusztrált a helyzettől, lényegtelen ki tehet róla, haragszik rád, hogy itt tartotok. Esetleg gyűlöl is emiatt, semmi nem lesz jobb, minden csak rosszabb lesz.

Mi segítene? Ha közelednél felé, de mivel nem akarsz tőle már semmit ez csak rosszabb lesz

2016. jan. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem úgy viselkedik ,hogy az embernek közeledni támad kedve felé....Finoman szólva ,nehéz természete van és én hónapok óta egyszerüen nem szeretnék olyan értelemben kibékülni vele.Ettö függetlenül rosszat sem szeretnék neki és erre lenne ez a megoldás.
2016. jan. 16. 00:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem közeledsz te felé? Talán ha megkeresnéd az elhidegülésed okát és megpróbálnád megbeszélni vele...

Az, hogy egy szalmaszálat nem tenne keresztbe a javulás érdekében, az ő szemszögéből egészen máshogy látszódhat. Lehet hogy ő úgy tartja magában, hogy próbált neked kedveskedni, csak te változtál meg és nem érti mi történt. Lehet azért nem próbál kedveskedni, mert tart valamitől vagy úgy gondolja, hogy nem ő a soron következő a tettek mezején.


Többször is írtad, hogy nem tudnál megállni a saját lábadon. Lehet hogy úgy érzi, csak annyi a szerepe az életedben, hogy eltartson. Ez akár elég lelombozó is lehet a számára.


Nem teljesen értem, mitől menthetetlen ez az egész. Van egy 1,5 éves kislányotok és mintha mind a ketten dacból meg egóból nem akartok boldogan együtt élni

2016. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy segíteni próbáltok.

Én egy türelmes ,békességet szeretö ember vagyok aki abszolút nem haragtartó.Magyarul próbáltam helyrehozni ahogy tudtam.Nem mondom hogy tökéletes vagyok de ha meg kéne mondanom hogy ki milyen arányban felelös azért ,hogy bedöglött a dolog ,olyan 30-70% -az ö javára.És akik belelátnak kicsit is a dolgainkba azok mindannyian elismerik (nem egy fél falu csámcsog rajtunk de pl az ö szülei tudják mi a helyzet és megértenek engem).

Tényleg nincs bennem sem dac ,és semmi rosszindulat de én már nem tudok hozzá így viszonyulni ,mindig próbálom ösztönözni hogy mozduljon ki hátha megismerkedik valakivel (ezt persze nem merem megmondani).

2016. jan. 16. 00:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Keress munkát, költözz, itt ez a megoldás. Mire vársz?

A gyereknek is jobb ha minél hamarabb megszokja hogy külön vagytok. Később nehezebb lesz neki is, nektek meg nyilván csak egyre rosszabb együtt.

2016. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

"... ,de egy szalmaszálat keresztbe nem tenne a javulás èrdekében..."

Érdekes felfogás!

TE elhidegülsz! TE nem kivánod a szexet vele.

Valoszinüleg elfelelejtetted, hogy a szüléstöl nem CSAK anya lettél, feleségnek is kellett volna maradnod. NŐNEK!

A szülést követő idöszakban nem kapott kellő figyelmet!

Te megbántod és ő puncsoljon!?

Milyen szalmaszálat tegyen keresztbe, ha te sem akarsz?

2016. jan. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!