Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is érez így veszekedés után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez így veszekedés után?

Figyelt kérdés

Akárhányszor összeveszek a párommal (mindegy, hogy kinek a hibája), egy óra múlva már oké minden és béke van, mégsem tudom magam napokig túltenni. Rosszul alszom, nincs étvágyam, életkedvem, nagyon rossz az egész.


Hogy tudnék ezen változtatni?


2014. jún. 23. 23:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk felnőnél, ebből a "hercegkisasszony" állapotból???
2014. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%

Egy nagyon egyszerű lépéssel: NE veszekedjetek.

Vitázni lehet, csak tudni kell kordában tartani az indulatokat, és a vitát a tárgy körül tartani, nem elvinni másfele.


Szétmarjátok egymást a veszekedéssel.

2014. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Havonta ha egyszer adódik valami szóváltás. Most nem durva veszekedésekre kell gondolni, csak kisebb egyet nem értésekre.
2014. jún. 23. 23:49
 4/20 anonim ***** válasza:
15%
Most nem azért, de aki lepontozta a válaszomat, elmondaná, mi rosszat mondtam? Könnyű megnyomni a "nem értek egyet" gombot, de ki is fejthetné a véleményét mellette.
2014. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező ismered a számítőgép márkát, a HP-t?
2014. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%
Lepontozhatsz mindenkit kérdező, attól nem fogsz meggyógyulni!!!
2014. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb egyet nem értések miatt civódni?

Meg kéne tanulnod belexarni a dolgokba.Lehet az a baj hogy nem iszol eleget :)

Valószínű az a bajod hogy nem beszéled ki magadból azt ami igazán bánt.Próbáld ki hogy őszinte leszel!

2014. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%

Láthatjuk kérdező pontozásából, hogy kivel állunk szemben!


Akkor ne fordulj orvoshoz, aztán majd meglátod mi lesz!


Sajnállak, bár nem érdemled meg!

2014. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
5%
Nem tudsz ezen változtatni, ha ilyen gyökér vagy akkor így kell élned, nincs mit tenni.
2014. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azért vagyok gyökér, mert kicsit érzékenyebb vagyok az átlagnál, és nagyon a szívemre veszek mindent?
2014. jún. 24. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!