Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is érez így veszekedés után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez így veszekedés után?

Figyelt kérdés

Akárhányszor összeveszek a párommal (mindegy, hogy kinek a hibája), egy óra múlva már oké minden és béke van, mégsem tudom magam napokig túltenni. Rosszul alszom, nincs étvágyam, életkedvem, nagyon rossz az egész.


Hogy tudnék ezen változtatni?


2014. jún. 23. 23:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Létezi 0% ? :)

Kérdező!

Nem vagy gyökair!

Nos amit tehetsz a lelki békédért az az hogy vagy úgy csinálsz hogy ne kelljen veszekedni,vagy le kell ülni és normálisan megbeszélni esetleg szeretkezni utána egyet lehet az megbékítene egy picit.Gondolom mindig az a bajod hogy meg vagy bántódva mert nem neked van igazad vagy neked van igazad de nem tudsz érvényesülni.Talán ha van jó barátod akkor beszélgess el vele erről,kérdi ki a véleményét a vita tárgyáról,meg ha tudod akkor sírd ki magad(vannak nők akinél segít) Ne hagyd hogy a lelki világod tönkre tegyék!

2014. jún. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom, hogy nincs igazam, az nem annyira érdekel.

Az bánt, ha konfliktus van köztünk, mert olyankor úgy érzem, nem vagyok elég jó társ.


De itt mindenki félreért valamit, vagy ilyen rosszindulatúak a válaszadók?

2014. jún. 24. 00:33
 13/20 anonim ***** válasza:
55%

Be vannak savanyodva meg azt hiszik mindent jobban tudnak.

Akarom kérdezni házasok vagytok?mert ha nem akkor van még rá esély hogy találj mást!

2014. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
61%
na hát elárulom én is ilyen vagyok..... :) és igazábol én magam sem tudom hogy tudnék megváltozni,ha egyáltalán szükség van erre. (fogadjanak el minket ilyennek, nem vagyunk egyformák,ki ilyen ki olyan természetű,senki sem tökéletes.)
2014. jún. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
9%
Mivel törölték a válaszomat,kiírom mégegysze: SAJT
2014. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
9%
Mondom: sajt
2014. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
9%
Ezt nektek gyk: Sajt
2014. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
9%
Sajt sajt után ....
2014. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Küldök Én is egyet :)

SAJT! :)

2014. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én olyankor szoktam egy vita és békülés után rosszul érezni magam, ha ténylegesen nem történt mega békülés, pl.

- én akarok békülni csak azért, hogy nyugalom legyen, de belül még haragszom a férjemre

- ő akar békülni, és belemegyek, pedig még haragszom rá, csak azért, hogy nyugalom legyen


Tehát általában az a baj, hogy nem beszéltük meg eléggé, és nekem még idő kellett volna hozzá. Ő általában gyorsabban letudja a dolgokat, mint én, és régebben többször mondta, hogy jajj, hagyjuk már, mit kell ezen túlragozni, már túl vagyunk rajta. Régebben hagytam is, de rájöttem, hogy nekem több idő kell, és most már mondani szoktam neki, hogy nem, nem vagyunk túl rajta, mert nekem még mindig rossz. Férjem szerencsére már sokkal türelmesebb, és így annyiszor beszéljük át, ameddig teljesen el nem múlik mindkettőnkből minden rossz érzés. Ezt javaslom neked is. Ha nem tudod, hogy pontosan mit érzel, akkor segíthet, ha szimplán leírod egy papírra, és csak írsz, írsz. Ez segít letisztázni az érzéseidet.

2014. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!