Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem azzal “fenyeget”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem azzal “fenyeget” hogy megver?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk házasok,alapvetően boldogok vagyunk együtt,de amikor dührohamai vannak (általában én idegesítem fel,olyanokkal,hogy tanácsot próbálok neki adni valamiben) olyanokat mond hogy egyszer megpofoz majd ezért stb. Próbálok mindig beszélni vele,de úgy csinál utána,mintha nem tudná miről beszélek,mintha én hazudnék ebben,legbelül viszont tudom, hogy sohasem bántana. Mit tennétek?

2018. okt. 13. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Mondani akartam valami metszőt és velőset, de semmi értelme. Sok boldogságot!
2018. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Magyarországon ez tök normális ott alap h verik a nőket otthon párkapcsolatban házasságban.
2018. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A baratnomnel is igy kezdodott,aztan elcsattant "csak egy pofon", persze a baratnom megnyugtatta sajat magat ,h o ezt meg erdemelte.Utan mar olyat kapott ,h a fal adta a masikat,azt is meg magyarazta ,h hat biztos ideges volt,es meg o is csesztette!!?.Harmadikra meg kek zold folt volt es beverte az asztal ala.Akkor jott ra ,h ha vele marad Akkor a vegen meg @li.
2018. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Téged legalâbb figyelmeztetett a férjed hogy mire szàmíts... Nàlunk az exvőlegényemnek voltak ugyan dührohamai ( magàt hergelte fel), de semmi ilyesmit nem mondott. Egyszer csak robbant és felpofozott. Akkor hagytam el.

Nem gyenge hogy te még vele vagy mikor ilyenekkel fenyegetőzik. Csak egyszer figyelmeztetett volna és màris nem egészen úgy alakult volna a dolog mint ahogy szétmentünk. Kevésbé sérültem volna lelkileg. Nem volt könnyű ezen túllépni, sokàig bizalmi problémàim voltak a pasik felé...de szerencsére rendbejött minden. A férjem sosem mondana, csinàlna ilyesmit.

2018. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kései Sirató ***** válasza:
Ha jobban felidegesíted, talán még meg is öl az ilyen. Menekülj!
2018. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!