Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem azzal “fenyeget”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem azzal “fenyeget” hogy megver?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk házasok,alapvetően boldogok vagyunk együtt,de amikor dührohamai vannak (általában én idegesítem fel,olyanokkal,hogy tanácsot próbálok neki adni valamiben) olyanokat mond hogy egyszer megpofoz majd ezért stb. Próbálok mindig beszélni vele,de úgy csinál utána,mintha nem tudná miről beszélek,mintha én hazudnék ebben,legbelül viszont tudom, hogy sohasem bántana. Mit tennétek?

2018. okt. 13. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk hozzá se mentem volna, de gondolom elválnék.
2018. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Legbelül viszont tudom, hogy sohasem bántana."


Mert nem ismered eléggé, csak azt hiszed. A rózsaszín ködtől pedig valószínűleg korlátozott a tisztánlátásod.

2018. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Lehet velem van baj, de én nem tűrném el az ilyesmit.
2018. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Mondd neki, hogyha még egyszer ilyennel fenyeget(Mindegy, hogy megteszi, avagy sem.) összeszedheti a cuccát és elmehet keresni egy olyat, akit terrorizálhat. Hidd el, ha nem együgyű és tényleg szeret, akkor elgondolkozik a dolgon.
2018. okt. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Nyugi majd beváltja a fenyegetést és utána te lihegni fogsz egy csokor gaz után h o hát megérdemeltem el van nézve..
2018. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Általában én idegesítem fel,olyanokkal,hogy tanácsot próbálok neki adni valamiben) olyanokat mond hogy egyszer megpofoz majd ezért stb

Ilyenhez mentél hozzá,ahol mert elmondasz vmit tanácsot veréssel fenyegetnek,otthon is verve voltál ugye? Azok kerülnek ilyenbe akiket már otthon is elnyomtak megfélemlíttetek.

2018. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Hogy megvárd-e?
2018. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Akinek düh rohamai vannak a mellé nem való eleve egy feleség. Meg ha nem veszi észre hogy tanácsot adsz neki meg nem tisztel meg azzal hogy nem hallgat meg akkor felesleges vele foglalkozni. Fenyegetés az pedig hab a tortán értelmes férfi nem fenyegeti meg a kedvesét. 20F
2018. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod neki: Próbálkozni lehet, csak aztán utána ne sírdogáljon.
2018. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
tipikus.. csak azt nem veszed észre ami a szemed előtt zajlik. de persze te legbelül tudod.. pont mint ahogy a legtöbb bántalmazott is tudta.
2018. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!