Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A barátom exfelesége, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom exfelesége, még mindig a családjának számít? Mikor száll le rólunk?

Figyelt kérdés
A barátommal, mostmár élettársammal 1 éve vagyunk együtt. Az exfeleség próbálja manipulálni őt a hátam mögött, eddig sikertelenül, és a kislányukat is (aki anyukával él), mindig akkor passzolná le, amikor mi programot tervezünk kettesben. Egyébként is gyakran van itt a gyerek (egy héten 4 napot kb), de már levegőt sem tudok venni.A hónapban 2 hetet lesz itt megszakítás nélkül, ami azt jelenti, hogy sehová... Pitiáner dolgok miatt is azonnal ír, és hívogatja a volt férjét. Pénzt kér, pedig így is zsíros gyerektartást kap, havi 100ezer ft-ot. Plusz a gyerek itt is mindent megkap, el van halmozva. Van új kapcsolata, és posztol us facebookra folyamatosan, hogy ők hű de boldogok, de akkor miért nem tudja korlátozni a kapcsolatot az én párommal? Már kérdőre vontam sokszor őt, ilyenkor azt feleli, hogy hát mégis ő a gyermekem édesanyja... Nagyon kiakaszt. Egy pillanat alatt ugrik akár egy telefonra. Ráadásul 5 percre laknak innen. Sokat veszekszünk már emiatt, és úgy érzem, hamarosan a kapcsolatunk látja kárát.

2018. okt. 3. 14:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%

"Azt mondta, sosem volt szerelmes ebbe a nőbe, de a nő élt-halt érte... de ha már gyerek is született akkor nyilván nem hagyta ott. Jövőre lesz egyébként az esküvőnk... de ez kétes ezek miatt számomra. Közös gyermeket is tervezünk."

Hahaha, azért remélem tudod, hogy a következő nőjének pontosan ugyanezeket fogja mondani rólad. :) Sok boldogságot, lesz itt még sírás bőven.

2018. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%
És ha feleség úgy dönt lakjon veletek a gyerek? Akkor mi lesz?
2018. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%

örök harmadik maradsz. 1.: gyerek, 2.: a gyerek anyja.


jó esetben osztozhatsz a 2. helyen a volt feleséggel, amennyiben sikerül szülnöd legalább 1 gyereket.

2018. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
Én azt nem értem, hogy miért nincs szabályozva a gyerek holléte? A gyereknek is az lenne a jó, ha ebben egy rendszer lenne.
2018. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mi van veled, lehet a front, de mint ha ma nem lennél formába:DD


Mi van veled, az előbb még pasiként írtál?:D

2018. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
98%

Ugye tudod, hogy akár az is megtörténhet vagy úgy is lehetne, hogy a gyerek veletek él és kèthetente hétvégère megy csak az anyjához?? Akkor mit szólnál? Neki van már gyereke és semmivel sem lesz fontosabb a te gyereked. De amíg nem vagy anya ezt úgy sem fogod fel. Ahogy azt sem,

hogy gyerekkel is lehet programot csinálni. Vagy ha közös gyereketek lesz, akkor nem számít, hogy nem vagytok kettesben? V az nem baj mert a tiéd? Mert ismét felhívnám a figyelmed, hogy a kislány a férjedè, neki a te gyereked se lesz semmivel különb. Persze nehéz lehet egy kavaró exfelesèggel. Csak akkor nem is kéne gyerekes férfival kezdened. Senki nem hibáztatna. Én se akarnám ezt. De nem is kezdek ilyenbe és nem is várom el, hogy lepasszolja a saját gyerekèt, hogy kettesben lehessünk.

2018. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%
Nem szerette,sejtem miért vette el akkor,van pénzed? Lehet nálad is az a mérvadó,pasik manapság nőkből élnének munka helyett..
2018. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Bence_ ***** válasza:
85%

Ezt a férfi tudja rendezni, ennyi.

Ha szerinte ez normális akkor vagy elfogadod és örülsz neki vagy elengeded.

2018. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
96%
A gyerek akkor is közös feladat marad, ha a szülők elválnak/szakítanak. Sok szülő nem tesz eleget szülői kötelességeinek, a párod viszont igen. Abban igazad van, hogy nem korrekt az exfeleség. Ha az anyáé a felügyeleti jog, és őt illeti meg a gyermektartás, akkor nála kellene laknia a gyereknek. Veszekedéssel viszont semmire sem fogsz menni. A váláskor hogyan állapodtak meg a gyermekelhelyezést illetően?
2018. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
47%
Ha ilyet sokat van veletek a gyerek akkor mire fizet 100 ezret gyerektartasnak? Ha közös felügyelet van akkor meg alapból senki nem fizet senkinek. Nekem is van 1 lányom az apja 15 ezret fizet havonta ebbe egyeztünk ki.. Én e helyedbe ebből a kapcsolatbol kilepnek ez így nem élet h rajtatok csüng az exfeleseg.. 27N
2018. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!