Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A barátom exfelesége, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom exfelesége, még mindig a családjának számít? Mikor száll le rólunk?

Figyelt kérdés
A barátommal, mostmár élettársammal 1 éve vagyunk együtt. Az exfeleség próbálja manipulálni őt a hátam mögött, eddig sikertelenül, és a kislányukat is (aki anyukával él), mindig akkor passzolná le, amikor mi programot tervezünk kettesben. Egyébként is gyakran van itt a gyerek (egy héten 4 napot kb), de már levegőt sem tudok venni.A hónapban 2 hetet lesz itt megszakítás nélkül, ami azt jelenti, hogy sehová... Pitiáner dolgok miatt is azonnal ír, és hívogatja a volt férjét. Pénzt kér, pedig így is zsíros gyerektartást kap, havi 100ezer ft-ot. Plusz a gyerek itt is mindent megkap, el van halmozva. Van új kapcsolata, és posztol us facebookra folyamatosan, hogy ők hű de boldogok, de akkor miért nem tudja korlátozni a kapcsolatot az én párommal? Már kérdőre vontam sokszor őt, ilyenkor azt feleli, hogy hát mégis ő a gyermekem édesanyja... Nagyon kiakaszt. Egy pillanat alatt ugrik akár egy telefonra. Ráadásul 5 percre laknak innen. Sokat veszekszünk már emiatt, és úgy érzem, hamarosan a kapcsolatunk látja kárát.

2018. okt. 3. 14:36
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Én 27/N,az exfeleség 36É, párom 39/F.
2018. okt. 3. 14:37
 2/27 anonim ***** válasza:
66%
Igen. És te mindig hátrébb is leszel..:)
2018. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Ezért nem kéne negyvenes, gyerekes pasival kezdened. Ez tök normális, hogy amíg a gyerek fel nem nő, addig tartják a kapcsolatot. És heti 4 nap az apjánál az pont jó, nem sok nem kevés.
2018. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hiszem. Azt mondta, sosem volt szerelmes ebbe a nőbe, de a nő élt-halt érte... de ha már gyerek is született akkor nyilván nem hagyta ott. Jövőre lesz egyébként az esküvőnk... de ez kétes ezek miatt számomra. Közös gyermeket is tervezünk.
2018. okt. 3. 14:42
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Te meg elhiszed? :D

Még buta is vagy

2018. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Így van pedig. Egy igazi kolonc nőszemély! A párom barátai is megmondták. Olyan volt, mint egy kullancs( akár most:) ). Szerintem önértékelési zabarban szenved.
2018. okt. 3. 14:45
 7/27 anonim ***** válasza:
98%

Mikor száll le rólunk?

Tapasztalataim szerint soha. Amelyik nő egy év alatt nem fogja fel, hogy ez a korszak lezárult.

Mindig második leszel én a helyedben tovább állnék és nem szeretem akik mindenre ezt írják, de itt ebben a helyzetben te nem tudod ezt a problémát sehogy megoldani. A párod tudná, de ő erre egyértelműen nem vevő.

2018. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
20%

Ezeket a nagyobb kaliberű terveiteket részedről napod, míg mindkettőtöknek kielégítő megoldást nem találtok. Ezt természetesen mondd a párodnak is.

32/f

2018. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

"sosem volt szerelmes ebbe a nőbe"

De azert felesegul vette. Mese habbal.

2018. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Meg is bánta... :)
2018. okt. 3. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!