Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek elárulja nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek elárulja nektek, ha egy ismerőse bizalmas dolgot oszt meg vele?

Figyelt kérdés
Esetemben egy nőről van szó, aki a férjemnek inkább ismerőse, mint barátja. A nő a magánéletéről elmondott a férjemnek egy bizalmas dolgot, amit velem nem oszt meg. Csak véletlen került szóba az eset, és nem hoztam szóba, csak furcsának tartom, hogy vannak dolgok amiket nem beszél meg velem. Vagy ez normális?
2018. okt. 1. 16:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, végigfutottam itt gyorsan/felületesen a válaszokat, hát... szerintem csak lazán felköpnék és aláállnék, ha valaki bizalmasan elmondana nekem (NEKEM!) egy számára fontos dolgot, amit én nemes egyszerűséggel elpletykálnék a férjemnek... hát basszus nehogymár... itt aztán baromira nem releváns a “házasságban nincsenek titkok”-duma (amivel én személy szerint egyetértek, és gyakorlom is, de azt is megértem, ha valakinek egy-két kis apró titok a szabadságát, önálló létét, autonómiájának megőrzését jelenti), hiszen nem rólam vagy a házastársamról, hanem egy harmadik személyről, az ő titkáról van szó. Egyébként volt hasonlóban részem: bizonyos velem(!) megosztott dologban úgy éreztem, hogy a férjem tudna okos tanácsot adni (szakmailag is benne volt), és akár lelkisegélyt is nyújtani, ha szükséges. Ezt elmondtam annak, aki segítségre szorult, és megkérdeztem, hogy ennek fényében elmondhatom-e a férjemnek. A válasz igen volt, ergo meg is tettem, és jól sült el a dolog. Na de ha nincs ilyen szitu, akkor eszembe nem jutott volna továbbadni a dolgot!
2018. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!