Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek elárulja nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek elárulja nektek, ha egy ismerőse bizalmas dolgot oszt meg vele?

Figyelt kérdés
Esetemben egy nőről van szó, aki a férjemnek inkább ismerőse, mint barátja. A nő a magánéletéről elmondott a férjemnek egy bizalmas dolgot, amit velem nem oszt meg. Csak véletlen került szóba az eset, és nem hoztam szóba, csak furcsának tartom, hogy vannak dolgok amiket nem beszél meg velem. Vagy ez normális?
2018. okt. 1. 16:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mint ahogy én sem osztom meg vele a barátaim bizalmas titkait. Ezeket nekem árulják el, nem a férjemnek és attól még, hogy házasok vagyunk, nem gondolom, hogy közünk lenne ezekhez a dolgokhoz. Én sem örülnék annak, ha a barátaim elmesélnék a párjuknak azt, amit velük osztok meg, árulásnak tartom.
2018. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem elég sok mindent elmond, úgy is, ha nem kérdezem.

Volt pár dolog, amit inkább nem szerettem volna hallani, mert találkozásnál eszembe jutott, plusz ez tényleg nem tartozott rám.


Lehet olyan dolog ez, amit jobb, ha senki nem tud. Csak fura, hogyha nem is barátja, akkor miért mondta el neki? Kollégák?

2018. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Már ne is haragudj, de ha valaki egy jó barátnak bizalmasan elmond magáról valamit, azt egyetlen becsületes, tisztességes ember sem adja tovább másnak, még a házastársának sem, ez ugyanis súlyos bizalomszegés lenne!


Képzeld el, elmondod a barátnödnek bizalmasan, hogy az utóbbi idöben nincs orgazmusod, vagy folyamatosan büzös folyásod van - erre ö elmeséli ezt a férjének, mert SZERITED a házastársaknak minden meg kell osztani egymással! Hogy éreznéd magad ilyenkor?

2018. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
7%
Elmond mindent már.
2018. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
nem, és nem is várom el tőle. Gondolj bele, neked hogy esne ha egy jó ismerősödet a bizalmadba fogadod, elárulsz neki valamit ő meg hazaszalad és elkürtöli a férjének? Ugye hogy neked se esne jól? Tisztelem a férjed amiért ennyire gerinces.
2018. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Egy gerinces, becsületes ember nem locsogja el a feleségének SEM amit bizalmasan osztottak meg vele. Le a kalappal a férjed előtt ebben a hitvány, képmutató világban.
2018. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Néha kell, a megerősítés. :)
2018. okt. 1. 16:35
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem. És ne is mondja el-ha én nem vagyok érintett esetleg. (Azért én legyek már fontosabb 😉).
2018. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Na, aki lepontozott, annak kívánom hogy az az ember kürtölje világgá a dolgait akiben megbízott, ha ennyire rossz az a válasz hogy becsülje meg a bizalmat :-)
2018. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, másnál mi a normális. Mi mindent megosztunk egymással és csak egymással, mert mi állunk a legközelebb egymáshoz a világon. De másokkal nem, természetesen.
2018. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!