Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek elárulja nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek elárulja nektek, ha egy ismerőse bizalmas dolgot oszt meg vele?

Figyelt kérdés
Esetemben egy nőről van szó, aki a férjemnek inkább ismerőse, mint barátja. A nő a magánéletéről elmondott a férjemnek egy bizalmas dolgot, amit velem nem oszt meg. Csak véletlen került szóba az eset, és nem hoztam szóba, csak furcsának tartom, hogy vannak dolgok amiket nem beszél meg velem. Vagy ez normális?
2018. okt. 1. 16:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7%

3

Ez abban az esetben életszerű, ha valaki más a bizalmasod és nem a férjed. Én nem tudom elképzelni, hogy más közelebb álljon hozzám, mint a házastársam.

2018. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: az, hogy normális-e, az azon múlik, hogy köztetek milyen a kapcsolat és a megállapodás a férjeddel, nem mások véleményén.
2018. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is van egy nagyon jó férfi barátom. Sok mindent elmond nekem bizalmasan.

Ha erről otthon élménybeszámolót tartanék, nem tudnék tükörbe nézni.

Ez tényleg olyan, mint amit az egyik válaszoló felvázolt. Ha egy barátomnak elmondok valamit bizalmasan, én se örülnék, ha továbbadná a házastársának. És ez nemtől független.

2018. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

A bizalmas, személyes dolgokat nyilván nem adja tovább az ember a házastársának sem, ez alap számomra is. Kivéve esetleg, ha a házastársát is érinti, de mások titkait nem adjuk tovább, azt velünk közölte. Nagyon jó példákat írt valaki nagyon személyes dolgokról, amiket nem akarunk, hogy a barátunk, barátnőnk akárkinek tovább mondjon. Ez nagyon érthető és rendes ember nem is mondja el.


De még a saját titkaiból sem kell MINDENT közölnie a házastársnak. Normális, hogy az embernek vannak teljesen privát, egyszemélyes titkai, bár egy normál embernél azért ezek nagyon jellegtelen apróságok. Én nagyon nyílt, őszinte ember vagyok, aki a tipikusnál jóval inkább megbízhat a párjában (csak azért nem házastárs, mert semmi értelmet nem látok a papírban a saját életemben), de azért zavarna, ha SEMMI saját titkom nem lehetne. Nem igazán van említésre méltó, de az elv is fontos. Én egy külön ember vagyok s azért mondok el kb. mindent, mert közeli kapcsolatban vagyunk, nem azért, mert KELL. Nem kell. S ha valamit elmond a másik, azt értékeljük, ne várjuk el, kivéve persze, ha az minket nagyon érint vagy nagy fontosságú s normális párok megosztják.

2018. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%

14

Ez emberfüggő. Van, akinek nincsenek titkai a házasságában. Nem igényli.

2018. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14%
Van valami beszédes, diszkrét báj a 11-es válasz lepontozásában ;)
2018. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%

Nekem elárulja. Ahogy én is neki. Nem az ilyen bűzös folyásos dolgokat, azért az ilyesmit velem sem oszt meg egyik barátnőm sem, de úgy az általában minden mást igen- de ha esetleg felmerülne ilyen női dolog, azt kipletykáljuk egymás között barátnők, és kész, a férjemnek nem kell tudnia róla, úgyse érdekli meg úgyse érti meg igazán.

Amit egyikünknek elmond valamelyikünk főnöke-barátja-szülője-bárkije, azt gyakorlatilag a másiknak is elmondta. De magunkból indulok ki, így ha valakivel bizalmas információt közlök, akkor úgy állok hozzá, hogy nyilván idővel arról a barátaim párjai is tudni fognak.

Nincsenek titkaim a párom előtt, a legdiszkrétebb dolgokat vele beszélem meg, nincs igényem a barátaimmal ilyen szinten megosztani a privát életem. Ez a férjemre is igaz.


Amúgy az igazsághoz hozzátartozik, hogy a baráti körünk egy és ugyanaz, így miután egyikünkkel bizalmasan megosztottak valamit, idővel a másiknak is el fogják mondani. Szóval annyira azért nem áruljuk el a barátaink bizalmát :)

2018. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%

" Van, akinek nincsenek titkai a házasságában. "


Csak az a gond, hogy itt NEM a házasságra vonatkozó titkokról van szó, hanem egy harmadik ember magánügyéröl/titkáról, aki EGY embernek modnta el, nem pedig egy házaspárnak!

AZ a legnagyobb mértékben elítélendö, ha valaki azokat, amiket egy ismerös BIZALMASAN mondott, TOVÁBBADJA, és az teljesen lényegtelen, hogy KINEK!

2018. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

18

Itt a házasság a kulcs. Eleve fel nem foghatom, hogyan képezhetnék cinkos sorsközösséget bárki mással a házastársamon kívül.

2018. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Attol fugg mi az a bizalmas dolog

Mi sokmindent elmondunk egymasnak

2018. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!