Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te hozzáadnád a lányodat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hozzáadnád a lányodat egy zsidóhoz, vagy hagynád hogy a fiad zsidó lányt vegyen el?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 21:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
45%
A kérdésre válaszolva én hagynám, én is rengeteg szép, értelmes zsidó lányt ismerek.
2018. szept. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
47%
Valaki a tapasztalatat osztja meg, amit a sajat boren, elso kezbol kapott es ti rogton ugrotok, hogy biztos hazudok, mert magyarok csak Magyarorszagon elhetnek es Magyarorszagon nincs ilyen. Sajnos belelatok a zsido kozossegbe es maga az egyetemem csak egy a sok kozul, ovodak es iskolak is vannak, elszorva kulonbozo orszagokban, amit ugyanaz a millardos zsido alapitott, mint az en egyetememet. Persze nem kell elhinni, se utananezni, nekem mindegy, miben hisztek.
2018. szept. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
59%

Megirtam neked privatban. Bar nem hiszem, hogy bizonygatnom kene, mivel le is irtam, hogy ez elott nem volt bajom a zsidosaggal, a rasszizmust pedig megvetem. De ebben a kozossegben en tapasztaltam ezt iranyomban, persze finoman, enyhen kifejezve, diakok altal.

Legkozelebb mielott hazugnak kialtasz ki valakit, gondolkodj el rajta, hogy nem mindenki ragadt meg az orszagaban, ahol szuletett es bizony belecsoppenhet olyan kozegbe, ami szokatlan.

2018. szept. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%
Nincs gyerekem. Én simán elvennék zsidó csajt, ha nem valláskárosult és azon kívül is rendben van vele minden.
2018. szept. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%

Ha rajtam múlna, akkor nem. A fülemen is már az folyik ki, hogy felelős vagyok a holokausztér, bár '86-ban születtem. Nincs kedvem ezt hallgatni, rohadtul unom a témát, meg a nyavajgásukat úgy általában. Ha én nyavajgok, hogy nincsen idehaza igazi hegy meg tenger, akkor csak leoltanak, hogy ne rinyáljak már, nem is abban szocializálódtam. Ahogy haladunk előre a korban, egyre nagyobb a valószínűség, hogy akikkel összefutok sem szocializálódtak auswitzben. Aztán jönnek a fél menők... köszi... anyai nagyapám túl elfoglalt volt zsidókat pakolni a marhavagonokba, mert az oroszokat próbálta feltartani a fronton, akik pár évre elvitték magukkal, mint hasznos munkaerőt, apai nagyapám meg paraszt volt, ő meg beszolgáltatott. Közöm nincs hozzá és nem is akarom nagyon, hogy legyen. -.-

32/f

2018. szept. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Bétó apó ***** válasza:
29%
Sosem vezet jóra, ha a rasszok keverednek. Én ellenezném...
2018. szept. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem mindenki óvakodjon attól, hogy zsidó vér kerüljön a családjába. Ki tudja hogy fordul a történelem itt Európában, nehogy aztán meglepetés legyen belőle.
2018. szept. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
62%
Jézusom, te náci vagy, vagy antiszemita? Persze, hogy "engedném", bár nem kell engedélyt kérniük. Nem a vallási hovatartozása adja meg egy ember értékét. Egy "keresztény" is lehet rossz ember.
2018. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem, de ha muszlim lenne vagy hindu akkor sem. Én keresztény vagyok, ha a gyerekem is ez lesz, akkor nagyon nehéz sorsa lenne a házasságban, ha mindkét fél komolyan ragaszkodik a sajátjához. Én se mennék hozzá másmilyen vallásúhoz: tudom, van ahol működik, de nagyon nagy türelem kell.
2018. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Horváth Tivadar válasza:
45%

Semmi esetre sem ,a végsőkig ellenzem. Mindenki maradjon a saját fjtájánál abból nem lehet gubanc. Ezek olyan rituálékkal élnek ami más emberektől teljesen idegen,vartyognak naphosszat,stb.

Nem keveredünk.

2018. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!