Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te hozzáadnád a lányodat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hozzáadnád a lányodat egy zsidóhoz, vagy hagynád hogy a fiad zsidó lányt vegyen el?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 21:55
1 2 3
 1/27 próbálokkedveslenni ***** válasza:
74%

Mert ömm a zsidóknak nincs lelkük? Ja nem, azok a vörhenyesek.

Mi a bajod a zsidókkal?


Tény, hogy vannak olyan népek, akiket álmomba se szeretnék (alja magyar brazilok - agyatlan nőket lenéző arabok...stb)


A zsidók ellen(hisz az csak egy vallás) viszont semmit se tudok felhozni és nem is akarok.

2018. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de hozzámehet/elvehet zsidó illetőt, ez az ő élete, az ő döntése, nem jogköróm senkihez hozzáadni. Ezen a koron már túlhaladtunk. Sőt, három birkát sem kérek hozományként.
2018. szept. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem elvakultan vallásos buggyant, akkor pont nem izgat.
2018. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%
Simán, legalább lennének kapcsolataim olyan körökben.. és hidd el az sosem árt
2018. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer próbáltam udvarolgatni egy zsidó lánynak,de nagyon zárt közösség.
2018. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
Nézd ebből a szemszögből: senki nem fogja az engedélyedet kérni.
2018. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Ha a fiam/lányom választott akkor nekem egy dolgom van: elfogadni azt. Egyébként mi a baj a zsidókkal?
2018. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Semmi bajom veluk! Ha benne talalja meg akit keres, miert ne?
2018. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
17%
Persze, valaskor jol jon a plusz penz a hazhoz. Amugy meg nem akarok gyereket.
2018. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
35%

Ezeket a kommenteket gondolom olyanok irtak, akiknek nincs sok tapasztalatuk zsidokkal. En egy egyetemre jarok, ami zsidok altal lett alapitva, de persze jelentkezhetsz oda nemzsidokent is, csak sokkal magasabbak az elvarasok feled.

Na, lenyeg a lenyeg, semmi bajom nem volt a zsidokkal, amig be nem kerultem erre az egyetemre. Konkretan megmondtak nekem, hogy a "nemzsidok sose lehetnek olyan okosak, mint a zsidok es meglepodott, hogy nem olyan alacsony az IQ-nk, mint ahogy tanitottak nekik"(mondja a bugdacsolo csavo a kituno tanulonak), baratnomet arcon rohogte egy zsido csavo mikor szakitottak par honap utan, hogy "mit vartal, hogy majd egy nemzsido lannyal leszek egyutt meg felvallalak?".

Nem mehetunk el az egyetem esemenyeire, mert "mi van, ha ellopjuj a zsido fiukat a zsido lanyok elol" (ertsd esetleg belenk szeret egy csavo). Es meg sorolhatnam a sztorikat. :)

2018. szept. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!