Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szüleim közt már csak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim közt már csak ilyen barátság szerűség van?

Figyelt kérdés
Nem veszekednek, de külön szobában alszanak meg maximum arcra puszit adnak egymásnak, de azt is ritkán. Szerintem szex is nagyon ritkán, vagy egyáltalán nincs köztük. Nem tudom, hogy 35 év házasság után mennyire normális ez. Én csak 18 vagyok, mert 3. gyerekként születtem, két nővérem van akik már nem itthon laknak. Csak úgy el vannak mint a befőtt.
2018. szept. 15. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Örülj, hogy ennyi év után egyáltalán még megpuszilják egymást.
2018. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én 50 vagyok, 31 éve házas, a gyerekeink 25,és 28,nem laknak már itthon.

Az a véleményem, hogy örülj ennek is, a többi meg nem a te dolgod, magánügyük.A mai világban már az is csoda, hogy 15-20 éve együtt vannak, nem még a 35!!!


Lehet,hogy már nincs köztük szerelem, szex, de hidd el ez is sokat jelent.


Biztos van olyan, akiknél ez másképp működik, de az ritka lehet.

Sokáig mi is külön aludtunk, de főként a horkolása miatt, attól még volt szex.

Az meg hogy előtted, csak puszit adnak, nem csókolóznak,az is normális.Mi se nyaljuk faljuk egymást más előtt.

Ettől még lehet, minden..:)

2018. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ó, vannak akik szolidak a közönség előtt, mert a intimitás fala magas. Ami a falon belül van, az nem tartozik másra.
2018. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!