Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem vesz el, akkor nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vesz el, akkor nem szeret?

Figyelt kérdés

Főleg férfiak véleménye érdekelne, talán jobban megértitek a helyzetet és választ is tudtok adni nekem.

Több éve együtt vagyunk a párommal, szinte az elejétől kezdve együtt élünk, gyerekeink vannak és összességében jó a kapcsolatunk.de nem akar feleségül venni. illetve ő azt mondja, hogy szeretne esküvőt, de mindig csak halogatja. szerintem ez azt jelenti, hogy nem lesz belőle semmi. nem erőltetem én sem,viszont bizonyos okokból (nem akarom részletezni őket) előnyösebb lenne ha hivatalossá tennénk a kapcsolatunkat.

a kérdésem: miért nem akar elvenni? mi más magyarázata lehetne ennek, mint az hogy valójában nem szeret igazán és nem tervez velem maradni élete végéig?

még egyszer hangsúlyozom, csakhogy senki ne értsen félre: nem arról van szó, hogy a házasság neki csak egy papír, mivel ő is tisztában van vele milyen előnyünk származna belőle. nem kérdezhetem meg tőle, az egyetlen válasz amit kapok: persze hogy el akarlak venni, jövőre összeházasodhatunk.


2018. aug. 29. 14:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kiskapu

Sajnalom ideiglenesnek erez teged es csaladot is

Miert szultel hazassag nelkul ?

2018. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos téged nem fog elvenni. Veled van a gyerekek miatt, de a lehetőséget meghagyja a minél egyszerűbb kilépésre a kapcsolatotokból. Kár volt esküvő előtt szülnöd, nagy az esély rá, hogy egyszer csak eltűnik mellőled.
2018. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Minek venne el?


Gyerekek megvannak, és ha gáz van, elég csak lelépni, nem hónapokig válással szarozni.

2018. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A nők mindig képesek elrontani ezzel a házassággal egy amúgy jól működő boldog kapcsolatot.....


A legnagyobb tévhit és a legostobább gondolata az embereknek az, ha nem házasodnak össze akkor a másik nem szereti őt.

2018. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha ennyire kitér, nem lehet vele beszélni, kommunikàlni, miért àlltàl vele össze? Csak azt mondja amit hallani akarsz " majd majd majd persze elveszlek" Ja. Majd ha piros hó esik...szóval ne is àlmodj róla. kb. Ekkora kamu embert... Nem lehet valami jó a kapcsolat ha normàlisan még ezt se lehet vele megbeszélni.

Amelyik férfi ezt csinàlja( amit veled a pasid), az nem akar feleségül venni, nem tervezi, hogy végleg veled marad. A szàndék nincs meg benne arra, hogy hivatalosan is elköteleződjön. Macerâs vàlni ha jön màs, a gyerekek meg úgyis a te nyakadba szakadnak, az ő életében nem sokat fog szàmítani ha tovàbblép, max gyerektartàst fizet, kapcsolatot tart velük. De nem ő fogja nevelni őket minden nap.

Az ilyesmit a kapcsolat elején, legkésőbb összeköltözés előtt kellett volna megbeszélni, hogy mik az igényeitek. én pl sose lennék olyannal akivel képtelenség érdemben kommunikàlni akàrmilyen témàban. Olyannal se akinek megfelel egy pasim csajom kapcsolat élete végéig. Igazsàg szerint màr mindegy. Mindent megadtàl neki hàzassàg nélkül is, gyereket szültél a kapcsolatba. Öreg hiba, ha egy nőnek fontos a hàzassàg. Aki előtte szül azt nagyon ritkàn veszik el. Nagy eséllyel jobban teszed ha beletörődsz, hogy a baràtnője maradsz.

Szerintem sose fog elvenni. Gyerek előtt megtette volna ha veled tervezné az egész életét.

2018. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Senki nem tàmadott le kérdező. Leírtuk az igazat. Ennyi. Senki nem mondta azt sem, hogy nem szeret a pasid. Persze szerethet, csak màr azt is tudja, hogy àtmenetileg van veled. Ezért nem vesz el. Mert akkor vàlni is kell amikor màr menne tovàbb.
2018. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

>a kérdésem: miért nem akar elvenni?


Vajon miért nem attól az embertől kérdezed, aki tudja a választ, hanem egy rakás idegentől, akinek fogalma nincs rólatok? Miért?


Nézd, végtelenül együgyő hozzáállás az, hogy a szeretetre vezetsz le minden problémát. A párkapcsolat nem szeretetből áll, nem az működteti, nem az tartja fenn. A szeretet a kapcsolat >terméke<, ha jól működtetitek a kapcsolatot, akkor szeretni fogjátok egymást, és nem fordítva. A párod minden bizonnyal szeret téged. De ez nem jelent önmagában szinte semmit, semmi köze azokhoz a problémákhoz, ami miatt nem akar elvenni. Meg kéne tanulni, hogy a párkapcsolat attól működik, hogy a problémákat idejében felismeritek, kifejezitek és megoldjátok. Ha egy akár életen át tartó, dinamikusan változó, rendkívül komplex dolgot, mint a párkapcsolat, egy szeret/nem szeret feliratú kétállású kapcsolóvá aljasítod, akkor nem csoda, hogy fingod nincs, hogy mi történik. Ügyesen gondolkozzatok a kis fejetekkel és beszélgessetek a kis szátokkal, és ne foglalkozzatok a szeretettel, hadd jöjjön magától.

2018. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ahogy többen is írták már, itt senki nem fogja tudni neked pontosan megmondani, hogy miért halogatja a dolgot a párod. Persze tippelni lehet, de az igazság úgy is nála van.

Én azt tudom tanácsolni, hogy kérdezz rá, és mikor azt mondja, hogy "persze hogy el akarlak venni, jövőre összeházasodhatunk", akkor feleld azt, hogy "Oké, akkor lassan el kellene kezdeni szervezni (ez tényleg így van). Szerinted melyik dátum lenne a legjobb? És körülbelül hány főt hívjunk meg?" --> És máris tettél lépéseket felé, hogy megvalósuljon. Amint írtad, már el vagytok jegyezve, akkor már csak meg kell szervezni, azt meg elindíthatod ugyan úgy te is.

2018. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!