Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ki volt a hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ki volt a hülye?

Figyelt kérdés

Bementem egy irodába, azt hittem, hogy csak beugrok és hozom a papírt, de csak akkor ott álltak neki kitölteni, így 5 perc biztosan eltelt, talán több is. Mikor bementem, szóltam férjemnek, hogy nem viszek semmilyen cuccot magammal, csak megyek, úgysem kell majd táska oda.

Mire kiértem, ők a kocsival nem voltak sehol. Ő és a gyerek. Aki már amúgy nagyon alvásidő fele járt és mielőtt kiugrottam ezt gyorsan elintézni, mert délután nem tudtam volna, akkor éppen nyűgös volt már.

Szóval kiértem és kezemben sem egy forint, se egy telefon. Nagyon rosszul éreztem magam. Tudtam, hogy addig nem jön, amíg nem telefonálok, de biztos voltam benne, hogy nem figyelt arra, amit mondok, mert az utóbbi időben nagyon nem figyel rám. Szeretethiányom van emiatt rendesen... néha jól esne némi odafigyelés.

Szóval egy ideje ténferegtem, mikor kénytelen voltam egy idegentől elkunyizni a telefonját és felhívni férjemet.

Aki erre meg is jött.

Én nem csesztem le egyáltalán. Elmeséltem csak, hogy milyen furcsa érzés volt úgy kijönnöm, olyan üresség van az emberen ebben a modern világban telefon nélkül, pláne ha pénz sincs.... És ő jött azzal, hogy hát ő nem tudta, hogy nincs nálam a telefon, meghogy úgyis visszajött volna (kétlem... előtte épp 20 percig várakoztunk rá a gyerekkel az utcán, pedig megbeszélt időpont volt, azért sem szóltam egy szót sem), meg amúgy is, nem igaz, hogy ez most probléma... és szépen le lettem torkollva az eset miatt. És úgy éreztem, hogy nem igaz, hogy nincsen az érzéseim iránt egy fikarcnyi tisztelettel a saját férjem. És mikor azt mondtam, hogy nem tudod egy picit sem átérezni a helyzetemet, akkor elmondott mindenfélének, persze megsértődtem, hogy hát köszi, hogy most ez is az én hibám és így vagy képes kezelni ezt erre ki akart dobni a kocsiból!!!!!

Egyre jobban egy világ dől össze bennem....


2018. aug. 28. 14:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem végtelenül ostoba vagy. "Csak beugrottam gyorsan elintézni." Mit hittél? Hol élsz te a Holdon? Semmit nem tudsz öt perc alatt elintézni manapság és hát, ha kell a telefonod és a pénzed, vidd már magaddal, ne kelljen már mindig valakire szorulnod, hogy ha nem áll haptákban, akkor meg jól lecseszhesd, hogy nem les, hogy mikor állhat a szolgálatodra. Így nem csoda, hogy nem figyel már rád, gondolom minden ügyes bajos dolgodat neki kell helyrehoznia, picit unhatja már az önállótlanságot. És igen. Ez a típus a késős és az, aki csak kicsit kiugrik valahova, mert annyi esze sincs, hogy felmérje, hogy kb. mi mennyi idő, másokat várat meg, aztán meg néz kerek szemekkel, hogy sajnálják meg, mert nem tudta, hogy mi kb. mennyi időbe telik, aztán meg telesír mindent, hogy mindenki milyen szemét..... Egyáltalán nem csodálkozom a férjeden, ha a dolgaid iránt már egyik fülén be, a másikon meg ki a hozzáállása.
2018. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
39%
Te vagy. Ha odébbállt, akkor miért nem kerested meg őket? Nyilván téged kitett a bejárathoz közel, aztán keresett a közelben(!) normális parkolóhelyet. Táskát meg mindig visszük magunkkal, főleg a telefon miatt, az alap. Összegezve te hagytad nála a cuccodat, aztán te nem tudtad talpraesetten megtalálni őket, mégis te panaszkodtál neki.
2018. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
16%
Te azt hitted, hogy a házasságoddal lesz egy csicskád, aki minden dolgodat lesi, de jelzem, hogy egy önálló ember férjed van, akinek azt mondtad, hogy csak pár perc. Ezt rosszul mérted fel, erre ő tök önállóan elmászkált és gondolom ezért nekiálltál hisztériázni. Én is kiraktalak volna a kocsiból.
2018. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
56%
Hú, azért remélem itt nem házas emberek írnak, hanem unatkozó tinik, viccesek a válaszok.
2018. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
76%
Csak egy idióta paraszt pasi hagyja ott a nejét így, mond meg neki, hogy állítson magán, mert ez így nem lesz jó.
2018. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
22%

Megmondom őszintén,hogy az írásodból ítélve nem vagy egy észlény.Káosz ahogy fogalmazol.

Abban pedig igaza volt egy előttem szólónak,hogy a mai világban semmit nem lehet elintézni 5 perc alatt,mert mindenhol megy a tötymörgés,meg a szarrágás.

Egy felnőtt embernek pedig szerintemm illene,hogy legyen annyi esze,hogy tart magánál némi pénzt vagy telefont,hogy ha bármi történik,akkor haza tudjon jutni.

Aki felnőtt emberként rá van szorulva,hogy furikázzák azt én életképtelennek tartom(lehet,hogy a férjed is így gondolja).

Annyit még hozzátennék,hogy ilyen balf@$z holdkóros emberrel járni se járnék,nem hogy elvegyem.

28/F

2018. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
68%
En is ilyen megerto voltam "en nem csesztem le" tipus, jol el is palyazott a ferjem mert azt hitte mindent megtehet. Nyugodtan mondd el neki h szoltal h nem viszel telefont es o nem figyelt, nem volt arrol szo h nem var meg, de ha mar igy alakult nyugodtan bocsanatot kerhet (nem h ordibalni veled es kidobni a kocsibol)... nem tisztel teged. Probaljatok ezt visszahozni normal kommunikacios szintre. Jelenleg tul sokat kepzel magarol.
2018. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
75%

"Aki felnőtt emberként rá van szorulva,hogy furikázzák azt én életképtelennek tartom."


Aki meg ebből a történetből leszűri, hogy a kérdés kiírója "rá van szorulva, hogy furikázzák", azt szimplán ostobának tartom.

2018. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
75%
Ez a történet csak a felszín. Sokkal mélyebb és nagyobb gondok vannak ebben a házasságban. Eleve az én szememben, aki ordítozik ilyenért az minősíthetetlen, mint ember. Nem tisztel, nem szeret és nem is igen törődik veled. Kérdés, hogy neked mikor nyílik ki a szemed.
2018. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
12%
#19.Ostoba létemre,nekem mégis van annyi sütnivalöm,hogy soha nem kellett még értem jönnie senkinek,mert feltaláltam magam.Szánalmas,hogy sok embernek a seggéhez van nőve az autó.
2018. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!