Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most ki volt a hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ki volt a hülye?

Figyelt kérdés

Bementem egy irodába, azt hittem, hogy csak beugrok és hozom a papírt, de csak akkor ott álltak neki kitölteni, így 5 perc biztosan eltelt, talán több is. Mikor bementem, szóltam férjemnek, hogy nem viszek semmilyen cuccot magammal, csak megyek, úgysem kell majd táska oda.

Mire kiértem, ők a kocsival nem voltak sehol. Ő és a gyerek. Aki már amúgy nagyon alvásidő fele járt és mielőtt kiugrottam ezt gyorsan elintézni, mert délután nem tudtam volna, akkor éppen nyűgös volt már.

Szóval kiértem és kezemben sem egy forint, se egy telefon. Nagyon rosszul éreztem magam. Tudtam, hogy addig nem jön, amíg nem telefonálok, de biztos voltam benne, hogy nem figyelt arra, amit mondok, mert az utóbbi időben nagyon nem figyel rám. Szeretethiányom van emiatt rendesen... néha jól esne némi odafigyelés.

Szóval egy ideje ténferegtem, mikor kénytelen voltam egy idegentől elkunyizni a telefonját és felhívni férjemet.

Aki erre meg is jött.

Én nem csesztem le egyáltalán. Elmeséltem csak, hogy milyen furcsa érzés volt úgy kijönnöm, olyan üresség van az emberen ebben a modern világban telefon nélkül, pláne ha pénz sincs.... És ő jött azzal, hogy hát ő nem tudta, hogy nincs nálam a telefon, meghogy úgyis visszajött volna (kétlem... előtte épp 20 percig várakoztunk rá a gyerekkel az utcán, pedig megbeszélt időpont volt, azért sem szóltam egy szót sem), meg amúgy is, nem igaz, hogy ez most probléma... és szépen le lettem torkollva az eset miatt. És úgy éreztem, hogy nem igaz, hogy nincsen az érzéseim iránt egy fikarcnyi tisztelettel a saját férjem. És mikor azt mondtam, hogy nem tudod egy picit sem átérezni a helyzetemet, akkor elmondott mindenfélének, persze megsértődtem, hogy hát köszi, hogy most ez is az én hibám és így vagy képes kezelni ezt erre ki akart dobni a kocsiból!!!!!

Egyre jobban egy világ dől össze bennem....


2018. aug. 28. 14:42
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ordibált velem, mint állat és azt mondta, minek ordítok, pedig ő ordított... komolyan, most ennyire hülye vagyok?
2018. aug. 28. 14:44
 2/29 anonim ***** válasza:
45%

Őszintén?

Igen, ennyire hülye vagy. A gyerek az apjával volt, és egy városban, ahol van iroda, tehát nem egy farkasveremben semmi bajod nem lesz telefon nélkül húsz percig.


A házasságotokat pedig kommunikáció nélkül nem fogjátok tudni rendbe tenni. Egymással, nem itt, a gyakorin.

2018. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igazad van, nem szokás valakit csak úgy ott hagyni. Én tuti utánad mentem volna megnézni, hogy végeztél-e. És ha nem, akkor szóltam volna, hogy mi addig pl. elmegyünk sétálni az x utca felé, és ha végeztél gyere oda.
2018. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

itt ugy tunik a hazassagotokkal vannak alapveto problemak,azt kene probalni helyretenni,h azok nem lennenek,akkor ilyen se fordulna elo


remelem sikerul rendezni,sok sikert

2018. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%

Elég nagy gondban vagy, ha nem érzed, hogy a házasságotok a közvfetlen összedőlés előtt áll-gyerektől függetlenül.

Ugyanis akkor viselkedik igy egy férfi a nővel, főleg kisgyermek jelenlétében, mert már az sem számít neki.

2018. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
70%

"Mikor bementem, szóltam férjemnek, hogy nem viszek semmilyen cuccot magammal, csak megyek, úgysem kell majd táska oda."

Na ebből mondjuk látszik, hogy mennyire figyel rád.

A másik, alapszabály: egy nőhöz a ridikül mindig legyen hozzánőve.

(Én nem lettem volna úrinő, amit tőlem kapott volna.)

2018. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 szántóvető ***** válasza:
46%
még nem ismerted ki a férjedet?hány éve vagytok együtt?vele nem leszel boldog.szenvedni fogsz mellette.kérdés hogy ezt belátod-e valaha is.
2018. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, de ennyire hülye vagy, igen, ha ezt csak így megteheti veled.
2018. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Akkor mindegy, hogy ki volt a hülye, most viszont te vagy, hogy nem vele beszélsz, hanem inkább itt, vadidegenekkel töltöd az idődet.
2018. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
61%
A férjed volt a hülye. Minek mászkál el? Ha van egy ilyen megbészélés közöttetek, hogy te mindig felhívod, ha ilyen helyzet van, akkor igyekezz mindig magadnál tartani a telefont. Azt nem tudhatjuk, hogy,most csak éppen dührohamot kapott, vagy van valami komolyabb baja veled, bár azért erős, hogy ki akart dobni a kocsiból
2018. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!