Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy felejtsem el, ha nős?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el, ha nős? Beleszerettem egy nős emberbe, és nekem is van családom

Figyelt kérdés
Esélytelen a dolog,ahhoz hogy ebből bármi legyen mindketten elég komolyak és hüségesek vagyunk a párunkhoz
2018. aug. 23. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Az idő megoldja. Az érzelmeinknek nem tudunk parancsolni de a tetteinknek igen.

Én egy éves házas voltam amikor beleszerettem egy munkatársamba és ő is viszont szeretett, pedig ő is férjnél volt.

Soha nem beszéltünk egymásnak az érzelmeinkről, de egész nap együtt voltunk. Semmi testi kontaktus, de rengeteget beszélgettünk.

Aztán egy másik helyre kerültem, egy év alatt elmúlt a szerelem de a mai napig nem tudtam elfelejteni.

2018. aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam, de nem volt nős még akkor. A legjobb az, ha minden kapcsolatot megszakítasz most azonnal. Ha nem látod, kevésbé fáj. Ha belemész (nem a kapcsolatba, hanem, hogy látod, érzed, beszélsz vele), akkor nagyon fájdalmassá válhat idővel. Én voltam olyan hülye, hogy még 2 évig tartottam vele a kapcsolatot (munkaügy), és csak akkor léptem le, amikor totálisan kicsinált. Olyan szinten rá ment az idegrendszerem, hogy 2 év után sem tudtam kiheverni. Te ne tedd ezt. Kitartás!
2018. aug. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-esnek igaza van. Ugyanebben a cipőben vagyok.

Nem láttam pár hónapig, nagy nehezen sikerült akaraterővel visszavenni az érzéseimből ( nem elmúlni, csak csillapítani). De 1-1 találkozás is mindig feléleszti a szikrát. Lelkileg meg szenvedek.


Rettenetesen nehéz azért megállni, mert néha van egyfajta hiányérzet is, hogy látni akarod. De a vége mindig az, hogy sokkal rosszabb, mint előtte, mikor már haladtál.. Na ehhez kell emberfeletti erő, hogy ezt valaki meg tudja állni és képes legyen mindig tudatosan elkerülni az illetőt. (Miközben amilyen fájó, olyan jó is ez az érzés). Gyenge vagyok...

2018. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
U.I egyikünk sem nős itt sem, "csak" foglalt, de akkor talán valamivel könnyebb lenne. Vagy nem tudom
2018. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nagyon gyakori ***** válasza:
Jó gyorsan!
2018. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó gyorsan,de hogyan? A módszert kérem
2018. aug. 23. 14:57
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha ő is szeret, nem tudom miért olyan ördögtől való dolog neked is megbeszélni a férjeddel, neki is a feleségével, tisztességesen lezárni mindkét kapcsolatot és szenvedés, szégyen és bűntudat nélkül együtt elkezdeni a közös jövőt. Attól, hogy sajnáljátok a cserben hagyott feleket, és inkább velük maradtok, semmi sem oldódik meg. A gyerekek miatt lemondani a szerelemről szintén hülyeség. Az ilyen nőkből lesznek a vérbeli mártír anyósok, akiknek semmi sincs az életükben, csak a gyerek, aki miatt lemondtak a boldogságról, és folytonos ragadásukkal pokollá teszik a menyük életét. Civilizált emberek el tudnak válni anélkül, hogy a gyerekek sérüljenek, minden csak intelligencia kérdése.
2018. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
60%

Ha hűségesek vagytok a párotokhoz, ahogy ezt írtad, akkor ez már eleve nehéz. Talán közhely, de azért igaz, idővel jobb lesz. Hogy mennyi idő kell, ez egyéntől függ, illetve attól, hogy milyen mély ez a szerelem. Nem írtad, mennyi ideje tart, milyen sűrűn találkoztatok eddig, vagy találkozgattok-e még rendszeresen, ez mind befolyásoló tényező lehet.


Ő is ilyen szerelmes volt beléd? Pár hetes szerelmet - szerintem - könnyebb túlélni, mint jóval hosszabbat (pl: 1 éveset). Ha meg ő nem is volt beléd szerelmes, akkor meg kár is vívódni miatta. Tudom, könnyű ezt mondani :)


Van egyébként nálatok kisebb gyerek? Te jól megvagy a férjeddel? Ő tud erről a szerelemről?

Módszerként a férjeddel való közös, kellemes dolgok segíthetnek. Persze ehhez mindketten kelletek...

2018. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!