Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy felszines...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy felszines pasiba, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Evekig tul nagy volt a rozsaszin kod. Nem jartunk ugyanis, de volt, hogy beszeltunk, illetve jol ki lehetett vele jonni. A lenyeg az, hogy rajottem, hogy egy felszines, gyerekes pasi, akinek a korahoz kepest meglehetne az esze. De nem. Nem akarom szeretni, mivel semmi ertelme. Par alkalomra lennek neki jo, max tobbre, hogy villogjon velem, de semmi tobb. Hogy zarjam ki ot az eletembol? Hogy utaljam meg?
2016. aug. 31. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert kell azert megtalni ? ignorald es kesz > nem vagy eleg eros es hatarozott magadban :( ?
2016. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem. Tenyleg nem vagyok eleg hatarozott es nem is bizom magamban... mellette tudtam volna toreknynek erezni magamat.

.. de csalodtam az egesz felfogasan es benne is

2016. aug. 31. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:

felszines, gyerekes pasi, akinek a korahoz kepest meglehetne az esze.


itt a megoldás.

tudod, h. egy balfacc, akkor minek rinyálnál utána?!

vagy öncsaló vagy, és nem is olyan gáz a srác?

akkor meg ne hazudj magadnak, és vállald fel az érzéseidet!

2016. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne gaz, akkor felvallalnam az erzeseimet. De nem lenne ertelme. Egyutt lennenk 1-2 evig majd szetmennenk...
2016. aug. 31. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!