Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok férfi miért írtózik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért írtózik a házasságtól?

Figyelt kérdés

NEM az esküvőtől, a házasságtól. A legtöbb nőnek fontos, ezért vagy azért, én pl. ha valaha férjez mennék, akkor az azért lenne, mert egyrészt szeretném kimutatni a külvilágnak, hogy én a másikkal szeretném leélni az életemet, mellette megállapodom, másrészt mert ez valamennyire biztosíték, hogy nem a semmibe szülök gyereket (egy házasságból azért jóval macerásabb lelépni, mint egy együttélésből - kisebb a kockázat, hogy hirtelen gyerekkel egyedül maradok).


A férfiaknak ilyenek nem számítanak? Vagy nekik az a "biztosíték" a szabadságra, hogy egy sima együttélésből bármikor könnyedén ki tudnak lépni?


2018. aug. 15. 23:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%

#3 miért kell általánosítani hogy minden nő házasságra vágyik?

Én nem vagyom arra mert feleslegesnek tartom , plene nem kitűzött élet célom a házasság

2018. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
68%

#11

Te nem, de az unokahúgod sem, a barátnőid sem, a csoporttársaid, vagy kolléganőid sem?

Általánosítunk, mert minden kivételt nehéz lenne felsorolni, és személy szerint lusta is vagyok annyit pötyögni.

Viszont a lemínuszolásokból jól le lehet mérni, hogy a nők mekkora része van felháborodva, ha azt mondod a házasság idejétmúlt.

2018. aug. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
33%

Azért irtóznak tőle, mert nem csak a saját, hanem más kárán is tanulnak. A férfi csak veszíthet a házassággal, és semmi előnye sem származik belőle. Arról nem is beszélve, hogy kinek kell egy olyan nő, aki mellett mindenhol lyuksógorokkal találkozik az ember. Egy jó feleségre büszke a férjük, és nem kell szégyenkeznie miatta. Ezt ma már csak extrém kevés nő tudja biztosítani.

Azt is elárulom neked, hogy ez a nőknek csak érdekből fontos. Önként meg senki sem mond le az életéről, csak mert kell a p--ci.

2018. aug. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
49%

Itt kissé el vagy tévedve kérdező. Ezek az állításaid, a legtöbb nem házasság függő.


Olyan mintha ezt nagyon nem gondoltad volna át. Súlyos tévedésekben vagy.

2018. aug. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%

#12 számomra felesleges igen hulyesegnek tartom ,számomra azért sértő az általánosítás mert ram nem igaz meg van egy pár ismerosom akikre úgy szinten nem igaz

Nem értem hogy lehet egy életcél a házasság , de nem vagyunk szerencsére egyformák

2018. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

#13 Nyilvánvaló, hogy a nőnek az az érdeke, hogy ne olyan kapcsolatba szüljön, ahonnan a másik könnyedén leléphet, gyakorlatilag következmények és kötelezettségek nélkül. Ja, hogy a férfinak nem muszáj felelősséget vállalnia a gyerekért mondjuk, az a nő dolga, hogy felnevelje, akár egyedül...?


A lyuksógor a barátnő mellett is ott van, ahogy ott van az az x nő is, akivel a férfi volt.

2018. aug. 16. 00:24
 17/30 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbb nőnek nem életcél a házasság, viszont az sem, hogy a semmiben tengjen-lengjen egész életében.
2018. aug. 16. 00:27
 18/30 anonim ***** válasza:
41%

Egy gyerek sokkal erősebb elköteleződés, mint egy házasság.

El kellene döntened kiben/miben bízol: a párodban, vagy a házasság intézményében?

Szerintem ugyanis az elhagyás, vagy éppen egymás melletti kitartás személyiségfüggő mindkét részről, nem pedig papírfüggő.

2018. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Igen, a gyerek nagyobb elköteleződés, de hol van abban a logika, hogy valaki a nagyobbat bevállalja, de a kisebbtől legszívesebben menekülne? Egy házassághoz nem kell nagy felhajtás, alá lehet írni minden nélkül is, így az sem lehet érv, hogy pénzkidobás. Akkor mégis miért ugranak egyesek inkább egy szintet?
2018. aug. 16. 00:51
 20/30 anonim ***** válasza:
53%

Mert a gyereknek, családalapításnak van haszna, értelme, a házasságnak meg nincs. Röviden ennyi.

A házasság alapvetően a birtoklásról szól, a férfi blokkolni akarja a nőt, már a jeggyűrűvel is!, vagy a nő be akarja biztosítani magának a férfit.

Ha a félelmet bizalomra cseréled, nincs szükség a bebiztosításra, nem érzed szükségét mindenkinek megmutatni, hogy a másik a tiéd.

2018. aug. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!