Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy idő után ez ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő után ez ilyen?

Figyelt kérdés
Valahogy nem érzek különösebb szeretetet a családom irányából. Gyereket inkább a kényelem, a kaják, a gépek érdeklik, mintha csak kiszolgáló személyzet lennék. Szépen szólok egy idő után elengedi a füle mellett, ha nem szépen akkor meg milyen vagyok már. Magától semmit nem csinál. Feleségem csak úgy van, maga se tudja miért, különösebb célok, igények nélkül. Leszámítva, hogy legyen minden jó, ha nem jó akkor az rossz, ha jó akkor oké. Én régen szerettem dolgokat, úszni, motorozni, sportolni, ezeket szépen mind feladtam, hogy csak a családnak legyen jobb, aztán magam is itt vagyok most már kiüresedve.
2018. aug. 9. 10:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azért hagytam fel szinte mindennel, mert amikor mások a helyemben vettek volna egy álom motort, én lecseréltettem a háztetőt - mert le kellett. Amikor konditerembe járhattam volna mint régen építettem inkább járdát, hogy ne a sárba járjunk és még sorolhatnám napestig. Talán azt mondom most értünk oda, hogy most már el is készül lassan minden, meg marad pénzem is ilyenekre, meg lehet időm is, csak most hogy 15 éve nem ültem motoron valahogy nem tudom ugyanazt átérezni mint régen, meg nagyon nem is tudom hova menjek, minek... erre értem a kiüresedést.
2018. aug. 9. 15:14
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is a régi dolgokban kell keresni szerintem,azok már úgysem hozzák azt az érzést mint régen.Vicces hogy mikor az ember odaér hogy meg van mindene,pont a legfontosabbat veszti el,az élete értelmét,célját.Új célok kellenek,új elfoglaltságok,új örömök.Neked kell megtalálnod mik azok.
2018. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Senki nem kerte ad fel magad

Te tehetsz arrol ami lett beloled

2018. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Menjetek el valamilyen közös kikapcsolódásra, hosszabb időre, szerezettek EGGYÜTT közös élményeket. Valószínű a hétköznapok szétszórtsága, hogy mindenki mást csinál napközben, eltolt titeket egymástól, és nem is beszélgettek annyit.
2018. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!