Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért veszik fel egyre többen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik fel egyre többen a párjuk teljes nevét?

Figyelt kérdés

pl: Kiss Béláné


Annyira sok fiatal 20-25 éves nőt látok ilyen névvel ... nekem nagyon fura, pedig én is 24 vagyok..


Kezd visszajönni a divatba?


2018. aug. 7. 21:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Egyre több Kiss Béla van.... a pl az olyan, mint a PhD ugye?

32/f

2018. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom , de én soha nem venném fel a párom nevet

Nekem kell a saját név azzal születtem azzal is akarok meghalni

Az vagyok én a nevemmel együtt

Nem akarok máshova tartozni

N 24

2018. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

pl: = például:


bár nem értem, ebbe miért kell belekötni...


?!

2018. aug. 7. 21:28
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
En majd a felesegem nevet szeretnem felvenni. Ha lesz majd. Es ha lehet ilyet.
2018. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes, én meg azt látom hogy csak a vezeték nevét veszi fel, így lesz pl Szabó Lucából Kiss Szabó Luca -amikor hozzámegy Kiss Bélához :)

Ez amúgy tetszik. De amit te írtál azt én úgy biztosan nem csinálnám. Azzal gyakorlatilag megszűnnék létezni...

2018. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
igen, én is így érezném, a kötőjeles még oké, az nekem is bejön
2018. aug. 7. 21:48
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Es mi a baj azzal ha felveszi vki???

En kötöjelesen vettem fel,a né verzio v a teljes nev nem az en vilagom

De mint tudjuk vannak akik a regi dolgokhoz ragaszkodnak

Van ez igy,ettöl függetlenül nincs semmi baj ezzel.

Ha valakinek ez tetszik hat tegye.

Nem lesz töle rosszabb ember...

2018. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Nekik ez tetszik. Az ő dolguk. Èn kötőjeles vagyok. Semmilyen NÈ nem lettem volna soha! Szàmomra borzalmas hangzàsa van , öreges, régimódi, arról nem beszélve hogy eltűnne teljesen a nevem.

Munkahelyemen egy 20 éves nő kezdett nemrég. Bemutatkozott ( nem az igazi nevet írom) : Bugyi Pèterné... Semmi keresztnevet nem mondott, de azért parasztnak nevezett mikor Péternének szólítottam. Mert hogy ő nő és női neve van. Mondtam neki, hogy esetleg ha legközelebb bemutatkozik, közölhetné is. Vicces volt ahogy hàborgott a semmin. Èn úgy voltam vele, hogy minek kèrdezgessem én, majd megmondja ha akarja. Ezt leszàmítva sose talàlkoztam ilyen hisztèrikàval. Akinek xy né volt a neve, mondta mellé a keresztnevét is.

2018. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Valamilyen formában fel akartam venni, csak hogy szabaduljak a családnevtől. Nekem ez nem család.

Adva volt a férjem családneve, és az én keresztnevem, amit igazi nyelvtörő kimondani együtt. Maradt a -né. Így írok alá, és ennyi. Mindenki a keresztnéven szólít, mint eddig.

2018. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
azt én is megnéztem volna, de jól tetted, én is hasonlóan szólítottam volna. :D
2018. aug. 7. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!