Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felvetted vagy felvennéd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvetted vagy felvennéd a jövőben a párod nevét?

Figyelt kérdés

Ha igen, melyik verzió és miéért ?

Ha nem , miéért nem ?


Random nevekkel pl


Kovács József

Horváth Éva


Kovács Éva

Kovácsné Horváth Éva

Kovács-Horvath Eva


2018. aug. 7. 18:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
46%
Még nem tudom. Talán a kötőjeles verzió lesz. Szeretem a nevemet, mert olyan kis rövid, egyszerű. Igazából nem tetszik, hogy hosszú lesz, ezért sem akarom a nés verziót. Plusz úgy érezném, hogy öregítene. Ha nem venném fel valamilyen formában akkor meg hiányérzetem lenne. Zavarna, hogy a családban mindenkinek ugyanaz a vezetékneve, csak nekem nem. Nekem bejön a klán életérzés. :) Mi nem a Kovács család lennénk, hanem a Kovács klán. Egy erős, kifelé harcias, összetartó közösség. De tényleg vacillálok, mert szeretem a nevem, az nem egyszerűen csak egy adat, mint a születés helye, a nevem az én vagyok.
2018. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%
Nem fogom felvenni, mert divatjamúltnak tartom és egy rossz üzenetnek.
2018. aug. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%
Már több, mint 30 éve viselem a nevemet, megszoktam, egyelőre nem érzem úgy, hogy felvenném a párom nevét, átíratni is macerás az igazolványokat, meg mindenhol, ahol még kell. Aztán majd még meglátom, ha oda kerülök, hogy ez konkrét döntés lesz.
2018. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
68%

En felvettem kötöjellel a nevèt.

Mas fajta verzio szoba se jöhetett volna.

Azert vettem mert:

Megis csak egy csalad lettünk es ha gyermekünk lesz ferjemmel 1 vezeteknevük lesz hmmm en ereznem magam jol ha en maradnek a teljes lanykori nevemen.

szeretnem ha a gyermekem vezetekneve az en nevemben is szerepelne.

Ferjem Bencsik.Ha gyerek lesz Bencsik vezeteknevet kapja.

2.En amugyis szerettem volna.Eleg sürü vezeteknevem van es tetszik az uj nevem igy a ferjemevel együtt.

3.Ha valamit akarok intezni a ferjem neveben sima ügy.

Nem kell papirokert rohangalni meg bizonyitanom h en a felesege vagyok.


Valaki vagy fel akarja venni vagy nem.

Szerintem nem kell lenezni azt sem aki felveszi es azt sem aki nem.

Vannak olyan nevek amik nem is passzolnak össze.

A fentebb leirt peldak nagyon ritkak.

Ennel sokkal de sokkal szebb vezeteknev parositasok vannak mint ez a kovacs horvath ez igy tenyleg gaz

igy inkabb maradnek a sajat nevemen

2018. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
60%
Én Kovácsné Horváth leszek. Kötőjelesen a miénk nem hangzik jól (ha jól hangzana az is lehetne). Így megmarad a saját nevem, meg megkapom az övét is. Kecske-káposzta esete.
2018. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
26%

En környezetemben van par hazastars akiknel maradt a nev.

Evek ota azon kivül h tudjuk h összehazasodtak valahogy nem ugy nezünk rajuk mint egy olyan hazasparra akiknel valamelyik nev felvetel verzio van.

Van egy bizonyos erzes.

Teljesen mas.En is borzongtam tole.

De egy eve feleseg vagyok,kötöjeles verziot vettem fel

es igy tökeletes.

Majd ha tenyleg eljön az idö es talaltok egy olyan ferfit akivel a legboldogabbak vagytok es tervezitek az esküvör

meglatjatok sokan fel fogjatok venni minimum a kötöjelest.

Mert jo erzes.

2018. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
51%

Kötőjeles verziót választottam, ez tetszett a legjobban, passzolt is a vezetéknevemmel.


A -né végződés sosem tetszett, nekem nagyon öreges, a teljes nevét nem akartam felvenni, meg úgy sem, hogy az ő teljes neve+né és az én teljes nevem.

2018. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
62%
Én felvettem a nevét, egyrészt mert tetszik, de az oka az volt hogy a sajátomtól akartam megszabadulni. Alkoholista, agresszív, bántalmazó ember nevét hagytam el. És nagyon örülök neki. Bár én - né vagyok. Nem tudom, nekem ez kislánykoromban is tetszett. :)
2018. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
33%

Reizer István

Kezes Éva


Reizer-Kezes Éva leszek majd :)

2018. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
55%
Nem. A kötőjeles verziót még csak-csak megértem, ha valaki akarja, de a né-zéstől a hideg futkos a hátamon. Pláne mikor fiatal nők mutatkoznak be így. Szörnyű...
2018. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!