Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felvennéd a férjed nevét, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvennéd a férjed nevét, ha az nagyon nem tetszene neked?

Figyelt kérdés

Például ha olyan "kínos" lenne a vezetékneve, mint Pötsch, vagy Bögyös, felvennétek? Mint Pötsch Gézáné, vagy Pötschné Szabó Éva, vagy Pötsch-Szabó Éva, esetleg Pötsch Éva? Vagy inkább nem vennétek fel a nevét?


Az álszent, "szeretem a páromat, ezért a nevét is szeretem" kommenteket mellőzzétek.


2015. ápr. 25. 15:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván nem venném fel ha nem tetszene.


Nekem pl. nincs bajom a férjem nevével, sőt talán szebb is, mint az enyém, de megtartottam a sajátomat. Egyszerűen mert ez az én nevem, ezt szoktam meg, ez nőtt a szívemhez... :)


Nem vagyok régimódi, nem érdekel, hogy a nevemen látszik, hogy házas vagyok-e vagy sem. Senkinek semmi köze hozzá.

2015. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem. De én alapból nem venném fel.
2015. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ilyen esetben talán pont az lenne logikusabb, ha a férj venné fel a felesége nevét.
2015. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnálom a lepontozásokat, ebben a kategóriában valakinek ez a hobbija. Én mindenkinek adom a zöld kezet!
2015. ápr. 25. 15:25
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
beszéljétek meg, lehet ő sem szereti a saját vezetéknevét, felveheti ő a te vezetékneved
2015. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem venném fel.
2015. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem venném fel.
2015. ápr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Nekem német nevem van, a páromé pedig magyar név, amiben egy hangszer neve van elrejtve. Hát elég fura lenne számomra ez az óriási váltás, az enyém már nagyon hozzámnőtt, szinte senki sem tudja leírni elsőre, már megszoktam, hogy alapból betűzöm, de emellett büszke vagyok a családom történelmére és különleges névre is. Bevallom, én se nagyon változtatgatnék, maximum xyné leánykori vezetéknevem + keresztnév.
2015. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Elárulnák, hogy azok szerint a válaszom 0%-ban hasznos, hogy miért pontoztak le. Ugyanazt írtam, mint az előzők, hogy nem venném fel, ha nem tetszik... soha nem értettem, hogy két ugyanaz a dolog miért kap két ellentétes értékelést.
2015. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Nemcsak akkor nem vennem fel, ha nem tetszene, hanem akkor sem, ha tucatnev lenne: Horvath, Kovacs, Toth, Kis, Nagy, Balogh...
2015. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!