Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen prgoramjaitok voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen prgoramjaitok voltak az eskuvon? Peldaul lampoin meggyujtas? Vagy mi meg esetleg ami a nasznepnek is tetszene? Vagy a ceremoniamester milyen jatekokat adott nektek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A lampion tiltott, mivel fokozottan tűzveszélyes!
2015. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ezt komolyan mondod? :( nem tudtam... akkor miert arulhassak az interneten?

mivel tudnam esetleg helyetesiteni ?

2015. márc. 6. 09:40
 3/10 anonim válasza:
59%
Kicsi rakás nagyot kíván!
2015. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kedves utolso.. mit szeretnel irni?
2015. márc. 6. 10:03
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Az étkezésen és a táncon kívül semmilyen. A lakodalom nem bohóckodás.
2015. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

mi csináltunk egy videót magunkról fényképekből egészen a gyerekkorunktól az esküvőig. Nagyon tetszett mindenkinek.

Volt egy olyan játék is, hogy egy tesztet kellett a mennyaszonyról és a vőlegényről kitölteni és díjaztuk akinek a legjobban sikerült. :) ez is nagy sikert aratott.

2015. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
2015. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Ne zsúfoljátok túl. A násznép sem élvezi, ha egy kávét nem tud nyugodtan meginni mert mindig van játék vagy valami amire figyelni kell. Persze 1-2 játék egész este elfér, de tovább nem kell erőltetni. Próbáljátok megtalálni az arany középutat. Szerintem max 2-3. játék, tortavágás, nyitótánc,vacsora, gyertyafénykeringő/menyecsketánc/menyasszonytánc bőven elég program egy estére. :)


Sok boldogságot!

2015. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

nálunk volt cipőlopós-zálogosdi játék, vicces kérdés-felelet játék, menyasszonyrablás-vátségdíj (igazából eléggé hasonlított a cipőlopásra), volt összekötött lábbal lufidurrogtatás, volt keringő és menyasszonytáncként egy charleston-t táncoltunk. volt vicces diavetítés is a menyasszony/vőlegény kapcsolatából. ezenfelül rengeteg tánc volt hajnali 4-ig.


szerintem igazából a rokonságtól függ, hogy szeretik-e az ilyeneket - én voltam olyan esküvőn is, ahol nem is táncoltak, csak kaja volt - mondjuk nekem nem jönnek be az ilyenek.

2015. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi jókívánságokat, vagy verset szeretnénk a násznéppel íratni. Mást nem.
2015. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!