Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elbizonytalanodtam a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam a házasságot illetően?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vőlegényemmel 5 éve vagyunk együtt, jövőre lesz az esküvőnk. Nagyon boldog voltam amikor megkérte a kezem, viszont az utóbbi pár hétben, mintha elbizonytalanodtam volna. Ráadásul annyira furcsa érzés ez, néha azt érzem, hogy nem is illünk össze külsőleg és a nézeteink is eltérnek, ill. anyósjelöltemtől és sógornőmtől kiráz a hideg ha csak rájuk gondolok, néha meg azt érzem, hogy minket a Jóisten is egymásnak teremtett és nem kérdés,hogy ő a Nagy Ő. Nem tudom egyszerűen hová tenni az érzéseim. Mással történt már hasonló?

2018. júl. 26. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
10 éve boldog házasként egy jó tanács: ne foglalkozz senki mással, csak kettőtökkel és az érzéseitekkel. Teljesen mindegy, milyen az anyós vagy a sógornő, és az is, ha külső szemmel nem illetek össze. Ha összetartoztok, akkor összetartoztok, tök mindegy, hpgy mutattok egymás mellett, vgy ki mit gondol.
2018. júl. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Már hogyne lenne fontos a sogornő és anyós.

Az első komolyabb balhénál hozzájuk fog rohanni, és ha nekik nem vagy szimpi, ellened fogják hangolni. Persze nem minden férfi gyengejellemű pöts, ezt neked kell tudjad, kivel állsz szemben, de én viszonylag gyakrabban találkoztam ilyennel, mint amire számítottam.

Az nem baj, ha különböztök, az a kérdés, ki mennyire képes tolerálni ezeket nos hát, egy életen át. .

2018. júl. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha csak a házasság gondolata miatt bizonytalanodtál el, és amúgy minden rendben, akkor általában az a helyzet, hogy az ember szemtanúja volt pár rosszul végződő házasságnak, és emiatt a saját kapcsolatát is elkezdi túlelemezni, és persze mindig lehet szálkákat találni, meg felnagyítani is azokat. Pl anyósjelöltedről és a sógornődről nem tehet a párod és nem is változtathatja meg őket, de egészséges távolságot tudtok tartani tőlük. Szóval ha eddig nem volt benned kérdőjel, akkor gondolkozz azon elsősorban, hogy milyen rossz példákat láttál házasságra, és nem emiatt félsz-e. Nálunk legalábbis ez volt a helyzet :) de most már minden rendben!
2018. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak beparáztál magától a házasság gondolatától, meg attól, hogy mi hogyan fog esetleg megváltozni, ha szereted és rendben van a kapcsolat, akkor ne tétovázz...
2018. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy bepáikoltál, de "néha azt érzem, nem illünk össze se így, se úgy" - na, ezen gondolkozz el nagyon, akár beszéljétek meg.


Mert ezen a szálon simán szét lehet barmolni egy házasságot.

2018. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!