Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eddig nem akartam házasságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nem akartam házasságot, de most már igen?

Figyelt kérdés

Több, mint 10 éve vagyunk együtt, van egy 7 és egy 1 éves gyermekünk. Eddig egyikünk sem tartotta fontosnak, hogy összeházasodjunk, bár ő többször is felhozta az évek alatt, mindig hárítottam.

Pár hónapja viszont teljesen megbolondultam, azt akarom, hogy házasodjunk össze. Csak pici esküvőt szeretnék, semmi lagzi, max egy ebéd vagy vacsora utána. Igazából nem fontos, csak a felesége lennék. Folyton gyűrűket nézek a neten, tisztára mint egy bezsongott tinilány.


Amúgy mindketten 32 évesek vagyunk, minden rendben a kapcsolatunkkal.


Hozzam fel neki, de hogy? Vagy várjak hátha lecseng nálam?


2018. jún. 26. 15:16
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nem írtam, bár ki lehet következtetni, én vagyok a nő.
2018. jún. 26. 15:17
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Persze, hogy hozd fel neki főleg, ha ő eddig is akarta :)


Lehet, hogy ez plusz löket lesz az életetekben :)

2018. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem megmondhatod neki, hogy szeretnél osszehazasodni vele.
2018. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Úgy izgulok, mint első randi előtt.

Közben lehet, hogy rájöttem miért van ez. Tavaly és idén a bátyja, a húga és az én nővérem is megházasodott, egyelőre csak nekünk vannak gyerekeink és mi vagyunk a legrégebben együtt. Lehet emiatt jött rám, hogy ha holnap házasodánk, az is késő lenne mentalitás.

2018. jún. 26. 15:28
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Picit elkéstél vele, de szerintem ha úgy érzitek akkor mindenképp házasodjatok. Az esküvőn meg ne parázzatok, csináljátok úgy, ahogy ti szeretnétek.
2018. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Miért késett volna el?
2018. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Ez olyan ,mint mikor születik a Bözsikénél,meg itt-ott gyerek,jujj de jó,hát én is akarok gyereket.Nem vagyok házasságpárti,de gyereket eleve csak házasságban szülnék.Hogy mitől zsongtál be nem tudom,de ha olyan minden rendben van,miért nem bírod felhozni a témát egy mondatban ?
2018. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Este beszélek vele, meglátjuk mi sül ki belőle, köszi a kommenteket.
2018. jún. 26. 16:37
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
"bár ő többször is felhozta az évek alatt" - te most jutottál el erre pontra, úgyhogy nem hiszem, hogy problémázna rajta.
2018. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is emlitsd meg neki h boldogan lennel a felesege:)drukkolok:)
2018. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!