Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eddig nem akartam házasságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nem akartam házasságot, de most már igen?

Figyelt kérdés

Több, mint 10 éve vagyunk együtt, van egy 7 és egy 1 éves gyermekünk. Eddig egyikünk sem tartotta fontosnak, hogy összeházasodjunk, bár ő többször is felhozta az évek alatt, mindig hárítottam.

Pár hónapja viszont teljesen megbolondultam, azt akarom, hogy házasodjunk össze. Csak pici esküvőt szeretnék, semmi lagzi, max egy ebéd vagy vacsora utána. Igazából nem fontos, csak a felesége lennék. Folyton gyűrűket nézek a neten, tisztára mint egy bezsongott tinilány.


Amúgy mindketten 32 évesek vagyunk, minden rendben a kapcsolatunkkal.


Hozzam fel neki, de hogy? Vagy várjak hátha lecseng nálam?


2018. jún. 26. 15:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ird meg mit mondott😊
2018. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Oké, megírom. 😀
2018. jún. 26. 18:26
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
en is annyira izgulok, ird meg majd, hogy mit szolt :D szerintem ez tuti adna egy kis plussz loketet a kapcsolatotoknak :)
2018. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Míg lefürödtem, elaludt a drágám. Úgyhogy holnapra marad a beszélgetés.
2018. jún. 26. 22:13
 15/24 anonim ***** válasza:

@14:

[link]

2018. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi vagyok.
2018. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%
Remélem jól sül el. Igazából a gyermeketek már összeköt titeket örökre. Sokkal erősebb kapocs, mint a házasság. Mondom ezt házasként.
2018. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
34%

A gyerekek szoktak így viselkedni kb, ha Timike valami új játékot kapott, akkor Mónikának is az kell... Nekem ez jön le az írásodból és a stílusodból.


Mások megtették ezért neked is kell, (szerintem) ez minden. Ha ténylegesen törvényes hozzátartozója akarnál lenni a barátodnak (házasságban akarnál élni vele), gyerekek előtt igent mondtál volna neki, de legalábbis már rég a felesége lennél.

Csak nehogy házasság után gondold meg magad, hogy neked ez mégse jó, mert valamelyik rokon, vagy xy barinők épp szinglik lettek és élik a szinglik életét...


Ha valóban komolyak a szándékaid, beszéld meg a pasiddal, bár lehet, már neki nem lesz kedve evenni a visszautasításaid miatt. Számolj ezzel is.

2018. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
#18 h te mekkora suttyo megkeseredett ember lehetsz. 10 ev es 2 gyerek is bizonyitja h nem csak a baratja az illeto. Hazassagba szult gyerekekbol is lehet elvalt szulok gyereke,semmire nem garancia a hazassag.Viszont erzelmileg meg szorosabba tehet egy jo kapcsolatot.
2018. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
32%

19.

3 Dolog


1.

Megkeseredett itt te vagy, ha egy szimpla vàlaszon és megnevezéseken, szavakon pattogsz meg hàborogsz, aminek semmi köze hozzàd.


2. Mégis mit írjak? Mivel nem a férje, ezért a pasija/ baràtja , akàrhàny gyerekük is van

De tessék, akkor a pàrja-gyerekei apja. Bàr ez kicsit hosszú .


- Ahol a gyerek teszi szorosabbà a kapcsolatot, nem magàtól a lehető legszorosabb, az a kapcsolat annyit is ér. Nullàt. Ennyi.

2018. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!