Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eddig nem akartam házasságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nem akartam házasságot, de most már igen?

Figyelt kérdés

Több, mint 10 éve vagyunk együtt, van egy 7 és egy 1 éves gyermekünk. Eddig egyikünk sem tartotta fontosnak, hogy összeházasodjunk, bár ő többször is felhozta az évek alatt, mindig hárítottam.

Pár hónapja viszont teljesen megbolondultam, azt akarom, hogy házasodjunk össze. Csak pici esküvőt szeretnék, semmi lagzi, max egy ebéd vagy vacsora utána. Igazából nem fontos, csak a felesége lennék. Folyton gyűrűket nézek a neten, tisztára mint egy bezsongott tinilány.


Amúgy mindketten 32 évesek vagyunk, minden rendben a kapcsolatunkkal.


Hozzam fel neki, de hogy? Vagy várjak hátha lecseng nálam?


2018. jún. 26. 15:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként van valami konkrét oka, hogy ennyire felhàborodtàl konkrétan ezen? Talàn nem vett feleségül a pasid akinek gyereket is szültél és sértve érzed magad vagy mi?

Azok az ismerőseim ennyire hisztisek ebben a témàban akik ilyen helyzetben vannak....akik szeretnének feleségek lenni, de a baràtjuk nem veszi el őket se gyerekkel, se anélkül.

Akik nem akarnak hàzasodni ,a környezetemben , azokat ez nem zavarja ., 2-3 gyerek utàn is simàn " pasim" - ként emlegetik a pàrjukat.


Ne rajtam vezesd le a frusztràcióidat. Èdes mindegy hàny év és hàny gyerek van. Aki nem férj/ feleség, az partner/ pàr- baràt- baràtnő/ élettàrs. Tökmindegy hogy nevezed.

2018. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást.

Tegnap beszélgettünk erről a témáról, nagyon pozitívan fogadta a drágám. Úgyhogy kérünk időpontot az anyakönyvvezetőtől és bejelentkezünk egy őszi szabad időpontra.

Nem lesz felhajtás, szűk család és utána egy ebéd vagy vacsora. Illetve elmegyünk egy pár üzletbe gyűrű nézni, venni vagy csináltatni.

2018. jún. 28. 07:18
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Az jó! Sok boldogsàgot nektek:) Ha kedvelitek az aranyat esetleg a pàroddal, és vannak olyan arany ékszereitek amiket nem hordtok, érdemesebb inkàbb csinàltatni a karikagyűrűket. Nekünk ez így pl jobban megérte anno. 95 ezerbe került az egész esküvőnk. De ha nem csinàltattunk volna gyűrűket, hanem vesszük, csak azok kb 135 ezerbe kerültek volna. Nekünk is csak egy kis ebéd volt a szertartàs utàn.
2018. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

[link]


További jó egészséget, sok boldogságot!

2018. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!