Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit éreztetek mikor az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek mikor az exetek újraházasodott?

Figyelt kérdés
Ha az ember valakivel összeházasodik, nyilvan valami szoros kötelék van közöttük. Válás után mindenki próbálja élni a saját kis életét, de szerintem attól még sokat gondolnak egymásra is. Főleg, ha gyerek is van, a kontaktus elkerülhetetlen. Ti mit éreztetek?
2018. júl. 22. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Túllèptem az egészen, nem érdekel, hogy mit csinál. Élje az életét, semmi közünk egymáshoz. (Van közös gyerek.)

2018. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmit. Mélységesen sajnáltam a nőt, mert tudtam, hogy az illető kicsoda, micsoda.

Aztán amikor az ex új neje elkezdett zaklatni, és jobban megfigyeltem, hogy milyen ember, és hogy viselkedik, kommunikál, utána meg rájöttem, hogy mindenki megkapja méltó jutalmát az élettől, és itt az exre ggondoltam.Még csak nem is kell az embernek saját magának bosszút állni, mert a bosszú utolér mindenkit:D

2018. júl. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*jobban megfigyeltem, hogy milyen ember az új nője
2018. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Oszinten orultem neki

A kovetkezo sokkal jobban illett a szintjehez es a karakterehez mint en.

Es vegre visszatert a nyugalom bekenhagyitt engem

2018. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

annyira de annyira örülnék neki ...

legalább igy 8 év után nem zaklatna állandóan ...

de igazából ha egy bármilyedn nőt kifogna az is jó lernne - nekem :D

2018. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Derűt.
2018. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fájt, mert azt vette el, akivel csalt. Most már 2 év után elégtételt, mert megkapta méltó jutalmát, és kaparna vissza.Egye meg, amit főzött :)
2018. júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Éljenek boldogan.
2018. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!