Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Éreztétek úgy, ez a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek úgy, ez a házasság nem vezet sehová sem? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Mi több éve együtt vagyunk, de házasok csak néhány hónapja vagyunk. Az igazság az, hogy ez a kapcsolat mindig viharos volt, a férjemnek volt több nő ügye (most mit szépítsek), le is bukott egyszer. Mégis együtt maradtunk. Egyszerűen nem tudunk tényleg meglenni egymás nélkül. Más jellegű problémák is voltak/vannak, amiket igyekeznénk megoldani de mégsem sikerül. A helyzet az, hogy 1 hétnél tovább alig bírjuk hogy "normálisak" legyünk. Valamin mindig össze tudunk kapni, de mégis egyikőnk sem akar lépni, és válni. Én tudom, hogy szeretjük egymást, de valamiért olyan mintha mégsem működne a dolog.


Voltatok/vagytok ilyen kapcsolatban? Vezet ez valahová?


2017. jún. 15. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
2%

Miért nincs gyereketek/gyerekeitek?

Ez a házasság értelme!


Mit képzeltél? Hogy 30-60 évig együtt vagytok örök szerelemben gyerekek nélkül? Persze velük sem, de legalább van ami cementálja a dolgokat.

Nem meséken és hollywoodi romantikus filmeken kellett volna felnőnöd. Vegyél példát a nagyszüleidről, dédszüleidről. A világon senki sem őrült szerelem miatt van együtt a párjával valamelyikük haláláig.

2017. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

9 év van köztünk, én még a húszas évek közepén.

Gyerek még nem volt aktuális téma. Talán hamarosan eljönne az ideje. De így? Hát nem is tudom jöjjön-e vagy ne.

Nem gondoltam hogy szerelmesek leszünk 50 évig, de tényleg nem tudom ez normális dolog-e ami kettőnk között van.

2017. jún. 15. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Gyerekvállalás szempontjábol egy nő nem még, hanem már a húszas évei közepén van


De ettől függetlenül: Ha tényleg nem akarsz vele családot, akkor ne legyen, hanem váljatok el. Jobb lesz úgy, ebben igazad van

2017. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ahogy leírtam, nem akarunk válni egyikőnk sem, pedig sokszor megy a vita marhaságokon.

Voltunk mi már külön, nem sokáig bírtuk. És most is az lenne ha válnánk.

Szeretem őt, akarok gyereket tőle, csak valami ott motoszkál, hogy mégsem úgy mennek a dolgok, ahogy én azt elgondoltam. Bizonytalan vagyok mit kellene éreznem. Elsöprő szerelmet vagy csendes szeretetet? Mert szeretem, de akkor miért nem tudunk megváltozni, akkor miért nem működik a dolog...

2017. jún. 15. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen viharos kapcsolatban majd idegroncs gyerekeket neveltek. Ez lesz itt a gond, hogy a civakodásokkal, amik száma csak nőni fog, majd a gyerekeitek életét teszitek tönkre.
2017. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

önpusztító kapcsolat. hajrá-

gyereket ebbe ne vállaljatok!

2017. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Az 1-es mindenre válaszolt, csak pont a kérdésre nem.


Egyébként meg mit vártál? Külső körülmény, mint házasság, gyerek nem fogja megváltani a kapcsolatotokat. Szarból várat nem lehet. Magyarul te már tisztában vagy vele, mi vár rád később a múltatokból kiindulva.

Senki nem fog villámcsapásra megváltozni, pláne nem gyökeresen.


Magyarul a jövőben is ugyanazokon fogtok problémázni, biztos vagyok benne, hogy leszek megcsalások is, mert képtelenek vagytok megoldani egy fennálló problémát, vagy nem nézek vele szembe, vagy homokba dugja valamelyikőtök a fejét vagy nem tudom.


Első körben mondjuk legalább magadban tisztázd a veszekedéseitek okát. Második lépésként pedig azt, hogy az okon tudtok-e javítani vagy sem, hogy működjön normálisan a dolog. HA nem, akkor marad az amit fent felvázoltam, ugyanazt fogod kapni, amit eddig.

2017. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

"Egyszerűen nem tudunk tényleg meglenni egymás nélkül" - Ezzel csak az akaratgyenge emberek takaróznak, akik képtelenek az önuralomra, egyébként ilyen nincs.


"Én tudom, hogy szeretjük egymást, de valamiért olyan mintha mégsem működne a dolog." - Talán azért, mert a szerelem önmagában (feltétlen bizalom, tisztelet, közös célok, hasonló világkép és jövőkép stb. stb. nélkül) lószart sem ér és nem lehet rá kapcsolatot alapozni.


Jól látod, hogy ennek semmi értelme. Ti nyugodtan tegyétek egymást tönkre, de ebbe a kapcsolatnak csúfolt akármibe ne vállaljatok gyereket, mert egy életre tönkre fogjátok tenni.

2017. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Mi honnan tudjuk, mi bajotok van. Semmi konkrétumot nem írtál. Szerintem borzasztó önzőek vagytok mindketten. Egy kapcsolatban a másikat kellene boldoggá tenni, és azt kapod vissza a párodtól. Nem kimarni a jót és nyafogni, hogy az kevés.

Csináljatok közös programokat és tegyetek mindketten legalább egy kedvességet, szívességet a másiknak. Aztán növeljétek a mennyiséget.

2017. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!