Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hiba volt összeházasodnunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba volt összeházasodnunk?

Figyelt kérdés

Én és a férjem mindketten fiatalok vagyunk. Nekem ő egy tini szerelemnek indult, még a gimi utolsó évében jöttem vele össze. Nem ő volt az első, de kétségtelen, hogy vele szinte a kezdetektől felnőtt kapcsolatom volt. Hamar összeköltöztünk, de sose bántam. Évekig éltünk együtt és nem csak a szerelmem volt, de a legjobb barátom is. A nagy szerelemben össze is házasodtunk, bár már az esküvő előtt azt kezdtem érezni, hogy hiányzik valami. Azóta eltelt két év, de ez csak rosszabb lett. Olyan, mintha kiábrándultam volna belőle. A rossz tulajdonságai idegesítenek, pedig tudom, hogy ezek messze nem olyan rossz dolgok, ami miatt válni kéne. És persze én se vagyok tökéletes. A szexet kerülöm, mert már nem tud felizgatni. Gyakran vagyok a barátaimmal és a testvéreimmel, sokkal gyakrabban, mint kéne. Ha a férjemmel vagyok, nagyon hamar unni kezdem magam. Most már lassan annyira kizárom az életemből, mint egy idegent. Régen szerettem volna tőle gyerekeket, most már inkább aggódom, hogy ha szülök, akkor örökké hozzá leszek láncolva. Más férfiakról ábrándozom. Másrészt nem akarom egyből eldobni őt. Sokat tanultam tőle, nehéz időkben lelkileg és anyagilag is támogatott. Most is nagyon figyelmes. Gyakran meglep valamivel, sokszor hozzám bújik, még ennyi év után is udvarol. Tudom, hogy velem van a baj, de nem tudom mit kéne tenmem.

26N



2018. júl. 21. 18:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

Ez meg azt jelenti babám, hogy sajnálatból maradnál vele, és másrészt meg elfogadnál 26 évesen egy életet amiben nem leszel boldog.


A pénzedet jobb ha inkább válásra rakosgatod, de gyereket ne akarj tőle.

2018. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

Hálás vagy a pasinak de attol még nem kell vele templomba rohanni,hálábol házasodtal,hálábol maradsz vele? Ne hagyd el,szüljél is,csald is meg és nyomorogjatok mint két idegen v majd ő lép félre..

:O

2018. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek és ha nem megy akkor el kell válni. De a ti esetetekben a férjed szeret téged és próbálkozik helyrehozni a dolgokat. Egy kicsit erőt kellene venned magadon és megpróbálni neked is helyrehozni a házasságot. Ha igaz amiket írtál róla akkor egy próbát megérdemel a férjed, nem?
2018. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Teljesen tipikus jelenség ez a mai nőknél,szerintem az én feleségem is ilyesmit érezhetett 10 évvel ezelőtt,és én a férfi oldaláról éltem át.Egyre kevesebb szex,egyre kevesebb együtt töltött idő,de én sem adtam fel,mindig küzdöttem érte.Utólag azt mondom,hogy megérte,mert talán bölcsebb lett a feleségem és ma már értékeli amit tettem érte és sikerült visszahozni azt a bizonyos tüzet is.
2018. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tehát már az esküvő előtt is szar volt a dolog, de azért hozzámentél :D


Jól van...

2018. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hiba volt hozzámenned, ha már előtte is azt érezted, hogy hiányzik valami. Nem is értem...Mit hittél? Ha már akkor nincs meg valami amikor még jártok/együtt éltek és nem érzed teljesnek a kapcsolatot, akkor majd a házassággal ez jobb lesz? Ez nem így működik.

Az ilyen hozzáállás miatt van annyi válás. Ezeket mind el lehetne kerülni, ha az emberek képesek lennének normálisan párt választani. Szép dolog a szerelem, kell is, én is szerelemből házasodtam. De a szerelem nem feltétlen jár együtt vaksággal és butasággal. Ha egy ember nem való hozzád akkor ne menj hozzá, mert borítékolható a válás, vagy egy híg langyos fos, boldogtalan élet. Ez van. Elcseszted...

Annyit tehetsz, hogy befejezed. Lehetsz tisztességes és őszinte a férjeddel, és elengedheted, hogy találhasson magának olyan párt akivel boldogok lehetnek. Mindketten. Együtt.

2018. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!