Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy menthetném meg a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menthetném meg a házasságomat amiben van egy nehezen elviselhető hiba?

Figyelt kérdés
Szülès után megromlott a nemi életünk a feleségemmel vagyis lekorlátozódott havi 1-re ami minőségre majdnem a nulla. Először a szoptatás miatt később pedig a szerintem a fogamzásgátló miatt. Szülés óta eltelt már 4 èv, egy ideig arra fogta, h nm vagyok kedves vele meg nm segítek neki meg stb. Ezen már változtattam! Nagyon jó fiú lettem mostmár tényleg, de a libidója nm nőtt továbbra se. Ezt leszámítva nagyon szépen élünk, most akarunk lakást venni úgy, a nagy részét az Ő pénzéből állnánk. Akar még egy gyereket csa épp nincs kedve sosem. Viszont ha meglátja, h egy másik nővel beszélgetek akiről tudja is, h szimpatizálunk akkor látszik rajta, majd szétveti a féltékenység. Szeret mert érzem, csak valami nem működik. Van valakinek valami ötlete? Nem akarok cölibátusba èlni és meg is beszéltük már sokszor. Ekkor szokta megerőltetni magát és így lesz a havi egy. El sem szeretnèm hagyni a családomat. Valami praktika vagy valami lenne erre?

2015. aug. 10. 00:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Párterápia. Más ötletem nincs, az ilyesmit házilagosan lehetetlen megoldani. Ha nem változtattok, idővel úgyis belép a képbe egy harmadik, vagy valamelyikőtök lépni fog.

(És nem törvényszerű az sem, hogy nálad lesz újítás... láttam én már érdekességeket ilyen helyzetekben!!! A férfiak igencsak meg szoktak lepődni, mikor egyszer csak a frigid feleség lép le egy új pasival...)

2015. aug. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
12%

Te nem látod? Elolvasva pofonegyszerű!


"Hogy menthetném meg a házasságomat amiben van egy nehezen elviselhető hiba?

Szülès után megromlott a nemi életünk a feleségemmel vagyis lekorlátozódott havi 1-re ami minőségre majdnem a nulla. Először a szoptatás miatt később pedig a szerintem a fogamzásgátló miatt."


Tehát A FOGAMZÁSGÁTLÓ MIATT!

Védekezzetek máshogy!

Főleg hogy akartok még gyereket, nem értem ezt az egészet!

Mért nem tudtok peteéréskor óvszert használni, peteérésen kívül pedig semmit, illetve a második ejakulátum módszerét alkalmazni?

Evvel a 2-3 dologgal akár évtizedekig is sikerülhet a védekezés, a hibaszázalék pont annyi, amennyire jöhet is a 2. baba!


Te! Az első baba előtt hogyan védekeztetek?


És mondd!

Vaszektómiát nem csináltatnál?

2015. aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
A vaszektómia az kizárt! A fogamzásgátló elhagyásával az a bibi, h a feleségem nm akarja elhagyni mert más módszerben nm bízik meg nm akar azokkal "pepecselni". Na így nehéz a történet.
2015. aug. 10. 01:00
 4/25 anonim ***** válasza:

3: Bocs, de amit írtam, abban mi a pepecs?


Egyébként ebből már azt látom, hogy ő zárkózik el a nemi élet elől!

Ha neki is probléma lenne a szexuális élet hiánya, nem ragaszkodna a fogamzásgátlóhoz!

De ezek szerint neki ez nem probléma? Csak Te akarod, hogy újra legyen nemi életetek?

Mit mond, amikor azt kérded, hogy szeretné-e, ha lenen nemi életetek újra?



Más: Rajtad is azt látom, hogy elzárkózol a nemi élet elől. Különben nem vágtad volna rá, hogy a vaszektómia kizárt! Egy férfi aki meg akarja oldani a fogamzásgátlást, komolyan fontolóra veszi a vaszektómiát, hiszen ez a legkényelmesebb nemi életet teszi lehetővé!

2015. aug. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Jóĺ látod elzárkózik a nemi élettől, csak az a kérdés,hogy a gyógyszernek lehet e ekkora hatása? Én azért nem akarom a vaszektómiát mert én még biztosan szeretnék gyereket. Viszont ha mégis azt hozza az élet, hogy különvállunk akkor más partnrrtől még lehet. De egyenlőre nm szerezném feladni olyan könnyen és inkább keresem a megoldásokat hátha léteznek, ezért tartok ki a feleségem mellett. És abban bízok hátha hamarabb megoldódik valahogy minthogy beteljen a pohár és lelépjek.
2015. aug. 10. 01:13
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

"Én azért nem akarom a vaszektómiát mert én még biztosan szeretnék gyereket. "


? a kettő hogy függ össze?

2015. aug. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

# 6


Nem szeretnélek megbántani, de ha nem tudod, hogy a kettő hogyan függ össze, akkor szerintem nem igen kéne másoknak tanácsokat adnod fogamzásgátlás kérdésében.

2015. aug. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
7: Nem értem.
2015. aug. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Tudomásod szerint mi a vazektómia lényege és célja?
2015. aug. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

Az ondóvezeték elkötése, hogy az ondó ne jusson a hüvelybe aktus során.

És a Te tudomásod szerint?

2015. aug. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!