Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy menthetném meg a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menthetném meg a házasságomat amiben van egy nehezen elviselhető hiba?

Figyelt kérdés
Szülès után megromlott a nemi életünk a feleségemmel vagyis lekorlátozódott havi 1-re ami minőségre majdnem a nulla. Először a szoptatás miatt később pedig a szerintem a fogamzásgátló miatt. Szülés óta eltelt már 4 èv, egy ideig arra fogta, h nm vagyok kedves vele meg nm segítek neki meg stb. Ezen már változtattam! Nagyon jó fiú lettem mostmár tényleg, de a libidója nm nőtt továbbra se. Ezt leszámítva nagyon szépen élünk, most akarunk lakást venni úgy, a nagy részét az Ő pénzéből állnánk. Akar még egy gyereket csa épp nincs kedve sosem. Viszont ha meglátja, h egy másik nővel beszélgetek akiről tudja is, h szimpatizálunk akkor látszik rajta, majd szétveti a féltékenység. Szeret mert érzem, csak valami nem működik. Van valakinek valami ötlete? Nem akarok cölibátusba èlni és meg is beszéltük már sokszor. Ekkor szokta megerőltetni magát és így lesz a havi egy. El sem szeretnèm hagyni a családomat. Valami praktika vagy valami lenne erre?

2015. aug. 10. 00:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

20: Teljesen mindegy, hogy mit jelent a meddőség, semmi szerepe nincsen, ezt is csak te hoztad be kötözködésképp. A lényeg, hogy LEHET GYEREKE vazektómia után is meddőségi kezelés nélkül, eddig 3 lehetséges módot említettem erre.

Azt nem nevezném meddőségi kezelésnek, hogy az ember otthon a hüvelyébe beteszi az ondót.

2015. aug. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Atya Isten...

"Hazaviszed, beteszed a hüvelyedbe?"


Ezt most komolyan???


Jobban jártál volna, ha alszol az éjjel inkább..



Ötlet:

Párterápia, nyílt köntörfalazás nelküli beszéd..

Valaha elmondtad a feleségednek így kerek perec, hogy tönkremegy a hazasságotok????

Csodákra képes az őszinteség, és nem utalgatás... Lehet neked egyértelmű, de neki a libidó hiánya miatt nem..

És csak azt látja, hogy ingerült van, nem vagy kedves, más nőkkel beszélgetsz..

És nem nem növeli ez a libidót, hanem csökkenti..

Az őszinteség....!!!

2015. aug. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A helyedben én leültetném az asszonyt és komolyan elbeszélgetnék vele, NEM VESZEKEDVE, hogy neked egészséges férfiként igenis szükséged van szexre... nem csak havi 1x... és rámehet a házasság, ha ezt nem érti meg... ha pedig libidója a fogamzásgátló miatt nincs, akkor azt kell mielőbb abbahagyni! Ha van egy kis esze és fontos vagy neki, akkor változtatni fog! És még csak azt sem mondhatja, hogy Te nem szóltál! Ha nem változtat hosszú távon, ez valóban lehet válóok.


24/F

2015. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
jajj, a fogamzásgátló az nekem is lenullázta a libidómat... :( védekezzetek másképp! mi is így csináljuk, megszakításozunk, egész jól működik! főleg, hogy akartok még babát.
2015. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem semmi ilyen gondom nincs a fogamzásgátlóval,nem is volt soha pedig 15 éve szedem...


Épp fordított volt a helyzet,én váltam el,mert szülés utánn a férjemnek már "sohasem" volt kedve,mert ő a gyereke anyjára már nem tud "úgy" nézni.Ezt 3 év utánn vallotta be,közben meg félrejárogatot...Aztán még én voltam a rossz aki nem érti meg a helyzetét,meg a "ninfomán őrült" aki nem szégyelli magát,hogy anyaként ezen jár az esze...

2015. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!