Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hiba volt összeházasodnunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba volt összeházasodnunk?

Figyelt kérdés

Én és a férjem mindketten fiatalok vagyunk. Nekem ő egy tini szerelemnek indult, még a gimi utolsó évében jöttem vele össze. Nem ő volt az első, de kétségtelen, hogy vele szinte a kezdetektől felnőtt kapcsolatom volt. Hamar összeköltöztünk, de sose bántam. Évekig éltünk együtt és nem csak a szerelmem volt, de a legjobb barátom is. A nagy szerelemben össze is házasodtunk, bár már az esküvő előtt azt kezdtem érezni, hogy hiányzik valami. Azóta eltelt két év, de ez csak rosszabb lett. Olyan, mintha kiábrándultam volna belőle. A rossz tulajdonságai idegesítenek, pedig tudom, hogy ezek messze nem olyan rossz dolgok, ami miatt válni kéne. És persze én se vagyok tökéletes. A szexet kerülöm, mert már nem tud felizgatni. Gyakran vagyok a barátaimmal és a testvéreimmel, sokkal gyakrabban, mint kéne. Ha a férjemmel vagyok, nagyon hamar unni kezdem magam. Most már lassan annyira kizárom az életemből, mint egy idegent. Régen szerettem volna tőle gyerekeket, most már inkább aggódom, hogy ha szülök, akkor örökké hozzá leszek láncolva. Más férfiakról ábrándozom. Másrészt nem akarom egyből eldobni őt. Sokat tanultam tőle, nehéz időkben lelkileg és anyagilag is támogatott. Most is nagyon figyelmes. Gyakran meglep valamivel, sokszor hozzám bújik, még ennyi év után is udvarol. Tudom, hogy velem van a baj, de nem tudom mit kéne tenmem.

26N



2018. júl. 21. 18:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogom helyetted eldönteni, hogy mit tegyél, csupán azt tanácsolom, hogy olvasd el a kérdésed úgy, mintha egy teljesen idegen, 26 éves nő kérdését olvasnád, majd válaszolj arra a kérdésre, hogy te mit tennél a helyében! Az lesz a válasz a kérdésedre!
2018. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Bár már az esküvő előtt azt kezdtem érezni..

Olyan jellemző.. Azért hozzámetél te is,most meg sirsz h semmi se jo,elötte se volt már,mi változott volna..

Ha nm szexeltek hogy lenne gyerek,amugy meg védekezzél,én a pasi helyébe nem örülnék ha csak anyagiak miatt lenne velem a feleségem,mert azt még tudok nyujtani neki mást semmit mert a háta közepére kiván nem h lefeküdjön velem,előbb utobb ő fog válni és mehetsz dolgozni te is.

2018. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Haverom 38 évesen házasodott és tudott mit mondott? "Legalább megspóroltam magamnak egy válást" És mennyire igaz volt! A gimis osztályból , akik hozzámentek gimi után vagy pár éven belül az aktuális párjukhoz, abból már szinte csak 3-man vannak még együtt. Nagyon sokan úgy váltak el, hogy volt már gyerek is. Most te is ebbe a hibába estél sajnos.
2018. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Sokan hiszik azt, hogy örökké szeretni fogják egymást és jól ismerik egymást és majd örök életükben örök barik lesznek, de néhányan k**úrvanagyot tévednek.


Igazából, az a jó, hogy legalább gyerek még nem lett.

2018. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

aljas dolog csak az anyagiak miatt vele maradnod.

nyilvánvaló hogy azért vagy még vele, bele sem kellett írnod a kérdésbe teljesen.


"anyagilag is támogatott"

2018. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Válj el, legalább a férjedet ne foszd meg attól, hogy boldog legyen olyan nővel, aki róla és nem másról fantáziál, aki vele szeret időt tölteni. Gondolom sajnálod, de ez nem ok arra, hogy ne mondd el az igazat, fájni neki így is úgy is fog, de az elpazarolt időt, nem tudod neki visszaadni neki, ezért jobb minél előbb.
2018. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
- neki
2018. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan veszitek, hogy nem dolgozom. Dolgozom és jól keresek.Akkor is melóztam, mikor diák voltam, persze akkor rosszul kerestem és volt, hogy segített a férjem. Ezt csak azért írtam le, mert szerintem szemétség lenne otthagynom azt, aki mindenhogy(lelkileg,tapasztalatilag,és igen anyagilag is) segített.
2018. júl. 21. 19:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon huszonévesen még én is izgalomra vágytam és nem becsültem meg aki szeretett....aztán eltelt 25 év és rájöttem mi a fontos....tapasztalatokat lehet hogy nem fogsz tudni pótolni de tedd fel a kérdest megéri e némi izgalomért feladni egy házasságot ahol a férj láthatólag még szeret..... ki tudja találsz e még becsületes megbízható társat? Inkább meg kéne próbálnod visszatalálni hozzá, visszaemlékezni amijor boldog voltál és fülig szerelmes, és megpróbálni újra izzítani a tüzet....
2018. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

@8: De akkor viszont a fenti kérdés nem merül fel.


Másrészt nem attól leszel szemét, mert elhagyod, hanem attól, ahogy elhagyod. Nem kellemes egy ilyen válás, de attól még felnőttek módjára végig lehet vinni, ha akarod.


Próbáltatok javítani a dolgon, egyáltalán beszéltek a problémáról?

2018. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!