Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválni, mert nincs szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválni, mert nincs szex?

Figyelt kérdés

8 éve élek házassàgban a feleségemmel, az intimitás az elejétől fogva kényes téma volt. Nagyon nehezen tudtam rávenni, hogy lefeküdjünk egymással. Vannak gyermekeink, jó az életünk, mindenünk megvan, ami a normális élethez kell. Viszont nulla intim viszony! Évek óta semmi. Próbáltam megoldást keresni, voltunk terápián, minden. Megoldást semmi sem hozott.

Pár hónapja megismerkedtem teljesen váratlanul egy nővel. Hangsúlyozom, hogy nem feküdtem le vele, de eszméletlenül vonzó, mellette azt érzem, hogy teljesen magam vagyok, kiegészítjük egymás és nem azért érzem ezt, mert vele szexelek, mert nem, egyszerűen érzem, hogy ő lehetne az igazi.

Viszont ott van a jelenlegi életem, a feleségemet nem tudnám megbántani, fontosak a gyermekeim, a munkám is.

Mindez mellett pedig inkább mennék, mert nem tudok tovább így élni! Egy kapcsolat szex nélkül, teljesen üres vagyok. Hiába tudunk a feleségemmel közös nevezőre jönni mindenben ha már szinte egy idegen nekem.

Volt, vagy van esetleg valaki így?

40 F


2018. júl. 19. 16:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
45%
#19 igen, arra hajt, mert a párkapcsolat alapja a szex, egyéb esetben barátság, vagy lakótársi kapcsolat a neve.
2018. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
59%
A nő is ugyanugy tovább áll ha elhanyagolják az ágyban,mutass nőt aki élvezi ha mellőzik.. Axexualis meg traumás maradjon egyedül v keressen hasonlot.
2018. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
67%
Szóval egy pasi csak azért áll parkapcsolatba egy nővel mert csak szexet akar.... Ha nem csak azt akarna,vele maradna jóban,rosszban . Hát jó:)
2018. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem csak azt akarja, de normális emberek közt van szex,különben házasodhatnék bárkivel az utcárol.. Ha meg nincs szex,nem kell összeházasodni és utána bömbökilni h de én szexelni akarok..
2018. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Azzal értek egyet aki írta, hogy első körben ( ha se teràpia,se beszélgetés se semmi nem hat, ) akkor dobd fel neki a nyitott kapcsolatot. Ha ebbe nem megy bele, és a szex sem opció, akkor a te döntésed, hogy elvàlsz-e.

Egyébként én 8 éve vagyok a férjemmel együtt, és én se értem minek vetted el, ha a szex ilyen problémàs volt. Esélyesnek tartom, hogy ő csak spermadonornak hasznàlt, gyereket akart, a hàzasélet, intimitàs nem érdekli. Mondd meg neki, ha vàlni nem akar, màssal nem akar szexelni, se veled, attól még te nem akarod eltemetni magad, és élni fogsz a lehetőségekkel amik adódnak. A reakciójàból kb tudni fogod mit tegyél. A fő, hogy te őszintén elé tàrd a dolgokat, nem csaltad meg eddig. ( ha ez utàn megteszed az màr nem megcsalàs, hisz tudni fog róla)

. Valamit csinàlj, mert ez így tényleg nem élet! Viszont a hàta mögött ne csalj, ne titkolózz. Az nagyon patkàny dolog. 32/N

2018. júl. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
76%

19.

Ne is haragudj de a sràcoknak abban igaza van, hogy a szex fontos egy kapcsokatban/ hàzassàgban. Azzal nem értek egyet, hogy megcsalja valaki a pàrjàt, ( a màsik hàta mögött titokban) ,de pl azon ne csodàlkozzon senki ha x év szexmentesség és hiàbavaló megoldàskeresès utàn az aktív fél elgondolkodik a nyitott kapcsolat felvetésén, illetve a vàlàson. Nőként írom.Az valahol oké ha màr egészségügyi okok miatt nem megy nekik, 60 körüliek... mittudomén, de egy 40-es pàr ehhez túl fiatal.

2018. júl. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Egy jo hazassag alapja nem a szex

A szex csak extra bonus.

De errol beszelni kell

Valoszinu passziv agressziv vedekezese a felesegnek a szex megtagadasa

Valami nincs rendben koztetetk az biztos

2018. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!