Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elválni, mert nincs szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválni, mert nincs szex?

Figyelt kérdés

8 éve élek házassàgban a feleségemmel, az intimitás az elejétől fogva kényes téma volt. Nagyon nehezen tudtam rávenni, hogy lefeküdjünk egymással. Vannak gyermekeink, jó az életünk, mindenünk megvan, ami a normális élethez kell. Viszont nulla intim viszony! Évek óta semmi. Próbáltam megoldást keresni, voltunk terápián, minden. Megoldást semmi sem hozott.

Pár hónapja megismerkedtem teljesen váratlanul egy nővel. Hangsúlyozom, hogy nem feküdtem le vele, de eszméletlenül vonzó, mellette azt érzem, hogy teljesen magam vagyok, kiegészítjük egymás és nem azért érzem ezt, mert vele szexelek, mert nem, egyszerűen érzem, hogy ő lehetne az igazi.

Viszont ott van a jelenlegi életem, a feleségemet nem tudnám megbántani, fontosak a gyermekeim, a munkám is.

Mindez mellett pedig inkább mennék, mert nem tudok tovább így élni! Egy kapcsolat szex nélkül, teljesen üres vagyok. Hiába tudunk a feleségemmel közös nevezőre jönni mindenben ha már szinte egy idegen nekem.

Volt, vagy van esetleg valaki így?

40 F


2018. júl. 19. 16:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Minek vetted el? Szerinted ő élvezi h hozzá se érsz ha nem muszáj? V vmi trauma miatt undorodik az intimitástol? Én elválnék,mert ez nem élet,és előbb utobb jonni fog vonzo nő akivel vágysz majd a szexre,mert egészséges vagy.. Én válnék,mert nem vagyok mazochista,el se vettem volna ha már ott is nyuglődés volt.
2018. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Balek vagy.

Elvezel egy nőt akivel nem jó a szex. 8 év után kezdesz el sírni hogy ez nem jó???


Ebben a történetben én a gyerekeidet sajnálom. Egy hazugság miatt foganhattak meg.


Amúgy én koccolnék, de eleve el sem kezdtem volna a dolgokat a feleségeddel.

Viszont attól még a tényen nem változtat, hogy a gyávaságod levéd a kölykeid isszák meg. Ennyire erővel a szájukba is verhetnéd a cuccot... Pffff

2018. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%
Nyitott kapcsolat?
2018. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Minek csináltatok gyereket?
2018. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Megvolt mindig köztünk az összhang, szerelmes voltam, de már nem tudom, mit érzek.
2018. júl. 19. 16:37
 6/27 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

"az intimitás az elejétől fogva kényes téma volt. Nagyon nehezen tudtam rávenni, hogy lefeküdjünk egymással. "


Akkor mi a hugycsőrepedésért voltál vele egyáltalán kapcsolatban? Alapvető követelménye egy kapcsolatnak, hogy a feleknek ugyanannyira van igénye a szexhez.

2018. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Tehát elvettél egy nőt, aki babázni akart csak... miért vetted el?
2018. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%
#3as vagyok,nem értem miért lettem lepontozva. A felesége nem szeretne nemi életet élni, a férfi nem akar elválni, viszont az igény meglenne az intimitásra. Nem egyszerűbb akkor egy nyitott-kapcsolat témát feldobni, mint felrúgni a családot? Ha a nő nemet mond, lehet a továbbiakon gondolkodni.
2018. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó én felpontoztalak ez is egy opcio,nem kell egybol válni a nő nem akar a férfi egészséges megoldja.forditott nemeknél is igy kéne ezt,amugy is ha kölcsönösen nyitott még azzal sincs semmi baj. Ha én nem kivánnám,én is belemennék h a férjem megoldja máshol mással, pedig nő vagyok de nem önző...
2018. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg valaki válni akar tok mindegy otthon milyen a szex válni fog..
2018. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!